Sıcak hava geliyor

Ad Soyad
Ayhan Yılmaz
Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba 2014 Honda civiğim var FB 7 fan kapalı dışarıdan gelen havada kapalı klima da kapalı herşey kapalı fakat araçla giderken ayakların ordan feci bir şekilde sıcak hava geliyor can sıkıcı hangi ustaya gözstersem normal diyor sanki başka araç kullanmamış gibiyiz nedenini bilen varmı fabrikasyon bir durummu bu izalasyon eksikliği mi yoksa Tr de üretildiği için mi ?

Ad Soyad
Ayhan Yılmaz
Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba herşeyi denedim bu sıcaklık yaz aylarında yine üst seviyede yakıcam artık Honda’yı Türkiye’de bişey üretilmesin artık beceremiyorlar

Aracınız
Civic FB7 2012
@Ayhylmz hocam yaşadığınız sorunun aynısını ben de yaşıyorum. Ben bunu motorun aşırı ısınmasına bağlıyorum. Özellikle yaz aylarında en kısa mesafe sürüşlerde bile motor inanılmaz ısınıyor, ön panjurdan araç alev püskürtüyor. Muhtemelen motorun bu sıcaklığını ayak altından araç içeri veriyor. İnanılmaz bir sıcaklık geliyor o bölgeden. Çözümü yok bu olayın muhtemelen. Aracınız sunrooflu ise sunroofu yarım açıp arka sağ camı da hafiften açarsanır bir hava akımı oluyor ve sıcaklığı hissetmiyorsunuz. Honda bizi böyle saçma çözümler bulmaya itiyor.

Geri