Sıfır FC5 Alan Arkadaşlar !

Merhabalar. Ben de 26 Nisan 2018 de civic executive eco aracımı 115.000’e aldım. Yanında hediye olarak paspas, bagaj havuzu, köpek balığı anten ve spoiler aldım. Benim de şasenin 10. hanesi h ancak aracı teslim aldığımda içinde bir kağıt vardı orada üretim 08.03.2018 yazıyordu.

Lpg hocam. Eco executive.

Ben bayiyi aradim uygunluk belgesini notere veriyoz lpg li oldugu icin demisti sizinkinde nasil kalmis acaba.

@yvzckr
Hocam, Benim söylediklerim ile sizin söylediğiniz çok ayrı seyler ama daha fazla uzatmayacağım.
Ne diyeyim, insallah iddanizi kanitlayabilirsiniz.

Merhabalar. Ben de 26 Nisan 2018 de civic executive eco aracımı 115.000’e aldım. Yanında hediye olarak paspas, bagaj havuzu, köpek balığı anten ve spoiler aldım. Benim de şasenin 10. hanesi h ancak aracı teslim aldığımda içinde bir kağıt vardı orada üretim 08.03.2018 yazıyordu.

[MENTION=13631]highflyeer[/MENTION] benimde arac lpgli ama uygunluk belgesini bana verdiler.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Celiskili konusmalari var bana verilmez noterde kalir dediler size vermisler

Sıfır FC5 Alan Arkadaşlar !

Hocam sizin yazdiklariniz gayet mantikli ama bunun icin ne yapabiliriz.
Yani fabrikanin dedigi gibi cok uretim var sase no kombinasyonunu tutturamiyoruz gibi bi aciklama olabilir mi yil degisince harf de degisir otomatik olarak.
Bunlarin yaptigi bu hile yanlarina kar mi kalacak?

Hocam sizin araçta 2017 şase kullanıldığını ama banttan 2018 de uygun olarak indiğini söyleyerek açıklama yapar. Eliniz kolunuz bağlanır ülkemizdeki yasaya göre uygunluk belgesine göre araç için işlem yapılır. Amerikanın aldığı sedanları da ülkemizden gönderdiğini biliyoruz o zaman tutturamama gibi bi bahane olmaz zaten ama yasal yaptırımınız olamaz şuanki ülke şartlarında. Aracın ne zaman uygunluk belgesi düzenlendiğini soruyorsan, ruhsatta muayene tarihinden geriye 3 yıl düş aracın uygunluk belgesi o güne ait.
[MENTION=12277]Fezalii[/MENTION] hocam konu şase ikimiz olaya farklı yönlerden bakıyoruz sadece, araç değişim davasının nerdeyse 4 yıl sürdüğü ülkemizde bişeyleri ispatlamak zulüm zaten. bazen gerçeği biliriz ama ispat için evrak bulamazsın. Ama sana şöyle bi örnek vereyim honda türkiyenin yaptığı açıklamada bakanlıktan rapor aldık araçlarda üretim hatası olmadığına dair demişti facebook grubundaki yöneticilerden birinin dilekçesine bakanlığın verdiği cevap ise biz rapor filan vermedik hondada hata yok diye aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsin.
IMG_6799.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=13631]highflyeer[/MENTION] hondatr'yi arayin durumu izah edin mail ile isteyin gondereceklerini dusunuyorum.

[MENTION=13631]highflyeer[/MENTION] hondatr'yi arayin durumu izah edin mail ile isteyin gondereceklerini dusunuyorum.

Ben bayidende istedim honda tr yide aradim bayi elimizde bir tane vardi onuda notere verdik dedi. Honda tr de biz bilgi veremiyoruz aldiginiz bayiyi arayin dediler. Gecistiriyolar demekki.

Bu konuyu araci almadan once gorseydim almazdim cok net. Boyle sacma bisey olamaz.

Bir arkadaşıma executive eco beyaz renk 04.06.2018 tarihinde 121000 tl ye aldık herkese hayırlı kazasız sürüşler maşallah fiyatlar yerinde durmuyor aynı aracı aynı donanım ve renkte mart ayının son günü 113000 tl ye almıştım.

Hayırlı olsun fiyatlar hakikaten yerinde durmuyor. Bu durumda aklıma şöyle bir soru geliyor sıfır araçmı 5 yaşında premium bir araçmı almak daha mantıklı acaba..

Geri