silecek kolu bağlantı civatası kapağı

Aracınız
Civic FB7 2015
merhabalar;

2009 civic kullanıcısıyım ön cam silecek kollarının bağlantı civatasının üstünde bulunan sağ ve sol olmak üzere 2 kapakdan ihtiyacım vardır. ankarada bir kaç japon parça satan yere sordum bulamadım. tavsiyeleriniz nedir?
teşekkürler...HTB1QwFIvfiSBuNkSnhJq6zDcpXau.jpg_q50.jpg

Aracınız
merhabalar;

2009 civic kullanıcısıyım ön cam silecek kollarının bağlantı civatasının üstünde bulunan sağ ve sol olmak üzere 2 kapakdan ihtiyacım vardır. ankarada bir kaç japon parça satan yere sordum bulamadım. tavsiyeleriniz nedir?
teşekkürler...Ekli dosyayı görüntüle 259361
Etrafta yokmu başka fd6 .
Şaka biryana eski opel marka aracım varken opel formunda konusu geçmişti, bir ara Ankarada astra H kasaların tavan rayları şehir genelinde kayboluyor yada el değiştiriyordu. Allah şaşırtmasın hepimizi.

Bu arada yıldız sanayide honda mehmet, güven felan var. Hatta 5-6 tane honda çıkmasını var. Onları da bir gezin derim.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Artık bakıma sanayiye gittiğimde bakacağım internet üzerinden bulamadım ne yapalım durum böyle sanırsam
giphy.gif

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
merhabalar;

teşekkürler...Ekli dosyayı görüntüle 259361

Yetkili servisten alınıyormuş tanesi 35 lira bilginiz olsun
Kapaklarınıza sahip çıkın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Civci

0
Bnde de fb7 var geçen hafta yıkarken suyu çok yakın tutunca kapağı nerdeyse kesti kötü bi görüntü oluştu dikkat etmek lazım

Geri