Sistemi kontrol edin ikazi??

Aracınız
Merhaba arkadaslar aracimda resimdeki gibi bi hata aliyorum. Yukselen kaput sistemi diye gosteriyor bilgisi olan var mi acaba? Yakin zamanda servise goturme durumum yok malesef o yuzden soruyorumIMG_3432.JPG

Sanırım aracınız dizel. Konuya çok hakim değilim ama bir arkadaş bu şekilde bir paylaşımda bulunmuştu. 25.000 tl masraf çıkıyor demişti
Ya koruma ile ilgili birşey

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yani enteresan bende carpma filan olmadi aksam bisey yoktu sabah kalktim bu uyari vardi . Ama tirsitti bu biraz beni

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu sistem sadece dizellerde mi var yoksa benzinli modellerde de aynı mı?

Aracınız
Civic FC5 2018
Yine bir honda ilginçliği ile karşı karşıyayız. Yaya güvenliği sadece dizel araçlarda mı önemliymiş??

ywzckr

0
Yine bir honda ilginçliği ile karşı karşıyayız. Yaya güvenliği sadece dizel araçlarda mı önemliymiş??

Yeni yilda hepsinde olacak hocam benzinlide sadece hb sport+ da olmasi lazim. Urettikleri benzinli araclari anca bitirdiler ki yeni ozellikler ekliyorlar. Eski kullanicilar icin uzucu ama yaya korumasinin olmasini istemezsin o sistem acildiginda hasar yoksa aracta kapatip tekrar kullanilabilir diger araclarda ama hondada 1 kez acildimi en az 15-20 bin lira gidiyor, tekrar kullanilabilen bi yapisi yok air bag gibi ayni hondadaki acildiginda buyuk masraflar aciyor. Ondeki arac yokusta geri kayip sizin araca on tampondan degerse kaputu acar sen dokundu sadece dersin ama sistem acildiktan sonra tekrar yapilmasi gerekli o yuzden pek kullanisli bir yapisi yok. Ben oyle yaya guvenlik sisteminin aracimda olmasini istemem acikcasi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yeni yilda hepsinde olacak hocam benzinlide sadece hb sport+ da olmasi lazim. Urettikleri benzinli araclari anca bitirdiler ki yeni ozellikler ekliyorlar. Eski kullanicilar icin uzucu ama yaya korumasinin olmasini istemezsin o sistem acildiginda hasar yoksa aracta kapatip tekrar kullanilabilir diger araclarda ama hondada 1 kez acildimi en az 15-20 bin lira gidiyor, tekrar kullanilabilen bi yapisi yok air bag gibi ayni hondadaki acildiginda buyuk masraflar aciyor. Ondeki arac yokusta geri kayip sizin araca on tampondan degerse kaputu acar sen dokundu sadece dersin ama sistem acildiktan sonra tekrar yapilmasi gerekli o yuzden pek kullanisli bir yapisi yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Komple iptal etme yoluna gitmemiz lazım

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri