Subap ayari sonrasi lpg durumu

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hafta sonu brc ye gidicem yoksa biryöntemi iş başa düştü demektir söküp sesi zayıflatmak için bantla falan yapıştırırım . İşterindeki bir elektrik mühendisi arkadaş hoparlör ile arasına basit bir devre koyarak sesi 3. Ya 5 dakkada bir bip lemesi sağlana bilir yaparsak hayır için maliyetine dağıtıcam

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hiç uğraşmadan 10k lık bir pot ile sesi de kısabilirsin. Bak bu benim yeni aklıma geldi kendi aracıma da yapayım :)

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Omer42

0
Beyler subap ayarı fayda etti.. lpg göstergesinde bir sorun vardı sanırım 240 km giden araç 270 km gitti 31 litre lpg ile.. 30 km kar :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Beyler subap ayarı fayda etti.. lpg göstergesinde bir sorun vardı sanırım 240 km giden araç 270 km gitti 31 litre lpg ile.. 30 km kar :)

Ömer hocam ortalama yakıt göstergesini sıfırlamış mıydınız? Şuanki tüketiminize göre 10 lt göstermesi gerekiyor. Sizin araç ta kışlık lastik takılı mı? Birde son olarak benzini hesap ettiniz mi hiç, kaç km de ne kadar benzin tükettiğini? Ben aracı aldığımda epey benzin vardı hesap edemedim tüketimini ama sanki o da bana fazla gibi geldi. Zira araç 1 km geçmeden lpg ye geçiyor ve doğru düzgün kış ta görmedik. Bundan dolayı fazla gibi geldi ondan sordum.

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Omer42

0
Sıfırladım hocam 11.3 gösteriordu ortalama yakıt tuketimi.. kışlık lastik de yok ama lastiklerim eski.. benzini hesap etmedim hiç ama ben aracı biraz ısıtıp ole hareket ediorm sabahları.. ama her ay benzin alıyorum .. aldığımda depo yarıya geliyor yada yarının bir çizgi altı.. çok sağlıklı birşey söyleyemem bu yüzden benzinle ilgili bende olcemedim.. ama lpg 270 km görünce bile mutlu oldum :) 300 km üstü şehir içi giden arkadaşlara göre düşük ama buna da şükür

Geri