Tavana siyah film çektirme

Meraba arkadaşlar malumunuz araç cam tavan değil ve ben bunu böylesi sportif görünümlü bir araçta eksiklik olarak görüyorum. Ve tavana komple siyah film çektirmeyi düşüyorum sizce uzun sürede(3-5-10 senede) bu uygulama boyaya zarar verir mi? İstediğim zaman rahatlıkla çıkarabilir miyim? Teşekkürler.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de merak ediyorum faydaları zararları maliyeti nedir

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kaput korumalar gibi her 3-4 yılda bir yenilemek gerekir diye biliyorum. birde her kaldırma esnasında pasta atılıyor sanırım. Bunu genelde 10 yaş üstü yanık olan araçlar boya yerine daha çok tercih ediyor.
Görünüş muhakkak güzel durur, özellikle beyaz fd6' da. Karar sizin ☺

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bandın kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterir, kimi bant yılda bir kimide 3-5 yılda bir değiştirilebilir. Ancak ben tavana siyah bant çekilmesini pek tavsiye etmiyorum. Çünkü güneş siyah banda vurdukça daha çok ısınır bant tavanla daha çok birleşir ve her bandı kaldırdığında bandın yapışkanı tavanda kalır. Onu temizleme süreci çok zahmetlidir ve temizleme sırasında illa ki tavanda çizikler oluşuyor. Arabayı kullandığım sürece siyah bant çekerim dersen yap ama sonradan sökeceksen geride kalan izler seni rahatsız edecektir. Ayrıca bunu ruhsata işletme sürecide var, aracın rengini ruhsatta siyah beyaz olarak değiştirmen gerekiyor :)

Meraba arkadaşlar malumunuz araç cam tavan değil ve ben bunu böylesi sportif görünümlü bir araçta eksiklik olarak görüyorum. Ve tavana komple siyah film çektirmeyi düşüyorum sizce uzun sürede(3-5-10 senede) bu uygulama boyaya zarar verir mi? İstediğim zaman rahatlıkla çıkarabilir miyim? Teşekkürler.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tavandaki film muayeneden geçmiyor, kalıcı olmasını istiyorsanız ikinci bir renk olarak ruhsata işletmeniz gerekiyor.

Geri