Temmuz Mtv

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese mrb
Arkadaşlar 16 temmuz itibariyle fb7 den
Fc5 geçtim, ALLAH herkese daha iyisini versin
Aracı alırken bayii ile MTV ile ilgili bişey konuşmadım, temmuz ayı içerisinde satılan araçların MTV si ödenmeden satış olmuyor biliyorsunuz, buna istinaden bişey sormadım,
Ama şuan temmuz ötv si ödenmemiş görünüyor
Bayii ödüyormu yoksa bizmi ödüyoruz

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese mrb
Aracı alırken bayii ile ÖTV ile ilgili bişey konuşmadım, temmuz ayı içerisinde satılan araçların ÖTV si ödenmeden satış olmuyor biliyorsunuz, buna istinaden bişey sormadım,

Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Ötv'den kastınız Mtv'midir ? Eğer mtv ise bayi onları toplu ödediği için günü dolmadan ödeyecektir.

Ben Haziran başı itibari ile aldım bayi mtvnin 1 tanesini kendi ödeyeceğini diğerini benim ödeyeceğimi söylemişti. İlk taksidi 10 temmuzda ödedi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Ötv'den kastınız Mtv'midir ? Eğer mtv ise bayi onları toplu ödediği için günü dolmadan ödeyecektir.

Ben Haziran başı itibari ile aldım bayi mtvnin 1 tanesini kendi ödeyeceğini diğerini benim ödeyeceğimi söylemişti. İlk taksidi 10 temmuzda ödedi.
Tşk ederim, yanlış yazmışım aklımda ÖTV kalmış, MTV

Aracınız
Civic aracım yok
Herkese mrb
Aracı alırken bayii ile ÖTV ile ilgili bişey konuşmadım, temmuz ayı içerisinde satılan araçların ÖTV si ödenmeden satış olmuyor biliyorsunuz, buna istinaden bişey sormadım,
İlanlarda hep Temmuz mtv ödendi felan yazıyorlar alakası yok. Mtv plakaya değil TC işliyor. E devletinde borç gözükür.

Aracınız
Civic aracım yok
Aynen şuan e devlet te görünüyor, benim anlamadığım 2.elde MTV ödenmeden satış olmuyor, sıfır araçlarda neden öyle değil
İlk taksit mecbur ödeniyor. Zamanı geçti çünkü .Temmuz ayının daha vakti var 31.07.2020 bu tarihte geçerse satıcı mecbur 2. Taksitide ödenek zorunda

Aracınız
Civic FC5 2019
Bazı illerde fiyat verirken mtv dahil veya hariç fiyat verilmekte, aldığınız bayi mtv dahil fiyat verdiyse temmuz ayında ruhsat çıktıysa mtv bayiye ait olu ve 1 ay yatırmak için yasal süresi vardır,şayet haziran ayında aldıysanız temmuz ayı mtv alıcıya aittir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bazı illerde fiyat verirken mtv dahil veya hariç fiyat verilmekte, aldığınız bayi mtv dahil fiyat verdiyse temmuz ayında ruhsat çıktıysa mtv bayiye ait olu ve 1 ay yatırmak için yasal süresi vardır,şayet haziran ayında aldıysanız temmuz ayı mtv alıcıya aittir.
Temmuz 16 da aracı teslim aldım ama ben sormadım onlarda MTV hariç veya dahil demediler

Aracınız
Civic FC5 2019
bayilerde mtv hariçse genelde masa üstünde büyük yazı ile yazaralar, müşteri görsün diye size tavsiyem aracı aldığınız bayiyi arayın aldığım aracın e devlette mtv vergisi yatmamış diye sezlenişte bulunun o zaman ne olduğu ortaya çıkar.
Ben Samsunda aldım mtv hariç fiyat vermekteler, Ankara bayileride genelde mtv hariç fiyat verirler ama bu her marka için geçerlimi bilmiyorum
Araç alırken Bursa, İstanbul ve Kocaelinden fiyat alırken mtv dahil idi

Aracınız
Civic FC5 2020
bayilerde mtv hariçse genelde masa üstünde büyük yazı ile yazaralar, müşteri görsün diye size tavsiyem aracı aldığınız bayiyi arayın aldığım aracın e devlette mtv vergisi yatmamış diye sezlenişte bulunun o zaman ne olduğu ortaya çıkar.
Ben Samsunda aldım mtv hariç fiyat vermekteler, Ankara bayileride genelde mtv hariç fiyat verirler ama bu her marka için geçerlimi bilmiyorum
Araç alırken Bursa, İstanbul ve Kocaelinden fiyat alırken mtv dahil idi
Tşkler ben Antalya'dan aldım arayıp sorcam

Geri