Yan sanayi sağ motor takozu

Faturada buEkli dosyayı görüntüle 250330

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Şanzıman takozu eğer şanzımanda ek bir titreşim yoksa pek değiştirilen bir parça değildir. Eğer rahatsızlığınız yoksa değiştirmeyin bence. Ayrıca motor takozlarında %30 parça indirimi de belirtilmemiş. Bence başka bir yetkili servistende fiyat isteyin.
Ayrıca linkteki konuya da bir gözatın.
https://civictr.com/threads/fd6-kronik-sorunu-motor-kulagi-degisimi-fiyati.250148/

Şanzıman takozu eğer şanzımanda ek bir titreşim yoksa pek değiştirilen bir parça değildir. Eğer rahatsızlığınız yoksa değiştirmeyin bence. Ayrıca motor takozlarında %30 parça indirimi de belirtilmemiş. Bence başka bir yetkili servistende fiyat isteyin.
Ayrıca linkteki konuya da bir gözatın.
https://civictr.com/threads/fd6-kronik-sorunu-motor-kulagi-degisimi-fiyati.250148/
Tesekkurederim bende oyle dusunuyorum

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trabzon Honda bayisinden mesaj gelmişti bana şanzuman takozlarında %30 indirim 31 mart 2019'a kadar uzatılmış başka bayiler için geçerli midir bilemiyorum.

Ben yan sanayi taktırdım problemim daha da arttı, söktürüp iade ettim parçayı. Sonra hamid in söylediği bir satıcı ile bağlantıya geçtim hatta adam ile sohbet muhabbet ilerledi bana başka bir sağ yağlı kulak gönderdi şuan hiç bir sorunum kalmadı.
İsteyene iletişimini verebilirim dm den bir görüşün bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

malzemeleri orjinal kullanacaksin.Servisler mecburen orjinal urun kullanmak zorunda ama sikinti para tuzagi yoksa iyi bir honda ustasina verip tamir ettirince 1500 tl cebinde.kalsin.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben yan sanayi taktırdım problemim daha da arttı, söktürüp iade ettim parçayı. Sonra hamid in söylediği bir satıcı ile bağlantıya geçtim hatta adam ile sohbet muhabbet ilerledi bana başka bir sağ yağlı kulak gönderdi şuan hiç bir sorunum kalmadı.
İsteyene iletişimini verebilirim dm den bir görüşün bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam bilgileri verebilir misiniz?

Geçen Fcebook grupta biri video atmıştı 3. motor kulağını değişmiş yan sanayi ama gene olmamıştı. Bendede aynı sorun var ama yan sanayi takacağıma bu şekil binerim diyorum. Maddiyatı düzeltince servise bayılırız parayı :D

Şu anda servislerde kampanya varmı ? bilgisi olan varmı. Geçen bir yazı gördüm 2017 altı kampanya var diye?

Şu anda servislerde kampanya varmı ? bilgisi olan varmı. Geçen bir yazı gördüm 2017 altı kampanya var diye?
Eskiden FD6 kasa için motor kulaklarında sürekli bir %30 indirim mevcuttu ama halen devam ediyormu servise sormak lazım.

Geri