Yardım

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Fd6 aracımın sol arka tekerden, bozuk yollarda giderken şakırtı şeklinde ses geliyor, frene basarak ilerlediğimde de ses kesiliyor. Lastik değişimi sırasında kaliper üzerindeki yay/yatak isimli parçanın sol arkada eksik olduğunu farkettim ve ses bundan kaynaklı. Serviste sorgulattım parça şuan sadece beylikdüzü marmara honda da var. O bölgede oturup bu parçayı alıp bana kargolayabilecek,yada yolu çıkmacıya düşüp te bu parçadan bulup iletişime geçen olursa çok memnun olurum.11 nolu parça ve parça no mevcut. Şimdiden teşekkürler.
IMG_5198.jpgIMG_5199.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ankara'da çıkacılar var arayın derim özellikle oto güven var hodna üzerine kargoyla yolluyorlar diye biliyorum.

[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] Marmara Park bana yakın sayılır ama parçanın ödemesini gönderirseniz Marmara Park size kargolamıyor mu parçayı?

[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] Hocam parça parasını servise eft yapsanız gönderirler diye düşünüyorum.

[MENTION=14525]gecceanduana[/MENTION] [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] telefonda görüştüğüm yedek parça sorunlusu böyle bir hizmet veremediklerini söyledi. Buraya gelirseniz yardımcı oluruz dediler. 50-100 tl lik parça için bi okadar yakıt tüketimiyle beylikdüzüne gitmek? Maltepe servisi size istek yapsa maltepe mutluhandan alabilir miyim parçayı diye de sordum yine cevap olumsuz. 20 tl lik tsirtü bile farklı farklı şehirden isteyince gönderiyorlar ama honda aynı şehirdeki başka servise parça göndermiyor

[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] hocam o zaman servisle görüşün, parça parasını havale kabul ediyorlarsa parçayı alır kargolarım. Yok onuda kabul etmiyorlarsa özelden yaz bana hallederim. İyi ki yetkili servislere gitmiyorum, beni hep haklı çıkarmalarına bayılıyorum :)

[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] hocam o zaman servisle görüşün, parça parasını havale kabul ediyorlarsa parçayı alır kargolarım. Yok onuda kabul etmiyorlarsa özelden yaz bana hallederim. İyi ki yetkili servislere gitmiyorum, beni hep haklı çıkarmalarına bayılıyorum :)

Hocam çok makbule geçer , parçayı dışarda bulsam bende servise pek uğramıyorum da bazen de mecbur kalıyoruz. Bostancıdaki çıkmacılara sorcam bugün bi , olmadı sizden yardımınızı isterim

[MENTION=14525]gecceanduana[/MENTION] parçayı bostancı oto sanayide çıkmacıda buldum ve 10 tl ye aldım. Servis 82 tl fiyat vermişti. Yardım teklifiniz için çok teşekkür ederim

[MENTION=14525]gecceanduana[/MENTION] parçayı bostancı oto sanayide çıkmacıda buldum ve 10 tl ye aldım. Servis 82 tl fiyat vermişti. Yardım teklifiniz için çok teşekkür ederim

Estağfurullah lafımı olur. 10 tl ve 82 tl :D Allah servise düşürmesin kimseyi.

Geri