Civic FC5 Yardımmm

Arkadaşlar aracımda işaretlemiş olduğum marşpiyel de baya bir çizik var bu parçayı boyatsam yada değiştirsem satarken sorun olurmu yani eksperde çıkıyor mu. Eski model bazı araçlarda insanlar bu konuya takıntılı insanlar vardı. Bu yüzden merak ettim. Şimdiden teşekkürlerIMG_20210130_104400.jpeg

CPH2125 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Marşpiyel plastik bir aksamdır. Plastik aksamlar expertte önem arzetmez. Görsellik olarak göze gelir o kadar. Bunuda bahane eden bi zahmet araç almasın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2017
Şahsen içteki saca zarar gelmediyse kafaya takmam, hatta modifiye düşünüyorsam işime bile gelir, iki tarafı da üzmeyecek bir indirim yapılır bu sayede.

Kendi aracıma ne zamandır marşpiyel, difüzör, vb. modifiye düşünüyorum ama gram ezik-çizik yok, mis gibi parçayı sökmeye kıyamıyorum.

Eğer satacaksanız fotolarda gösterin, net açıklama ekleyin. Gerçek bir alıcı için herşeyi net anlatan satıcının aracı daha evladır. Önceki aracımı ilana ilk koyduğumda satılmaz korkusuyla sadece boya değişen var yazdım, 6 ay bekledi. Sonra bir ilan daha açtım, nelere bakım yaptırdıysam, nerde ne masrafı varsa yazdım, gelen kişi ustasını alıp geldi usta aracın 2bin TL masrafı var dedi ilandaki fiyatın 2bin altına ilana koyduğumun ertesi günü sattım.

Selametle.

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

Geri