yeni bir HONDAcıdan selamlar..

zero

0
öncelikle hayırlı olsun. bende yeni aldım füme. sis çevresi ön arka krom çıta aksesuarlarda gözükmüyor nasıl yaptırdın? ben sadece cam alt krom çıta yaptırdım. bide serviste birisi arka stop lambalarına krom yaptırmış çok güzel gözüküyordu.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

saygılar selamlar teşekkürler.. herkese....
fotoğrafları eklentiler bölümünden girdim ama metinde çıkacak mı bilmiyorum:) açıkçası forum acemisiyim. başaramadıysam tekrar dener resimleri görmenizi sağlarım.

füme için naçizane fikirlerim:
arkada difüzör şart gibi bir şey. öteki türlü biraz boş kalıyor. sislerin etrafındaki krom da tavsiyemdir olmasa da olur ama bence güzel tamamlıyor. sis çevresinin olumsuz eleştirisi için şu ana kadar %5 falan diyebilirim. genelde beğeniliyor. arka tarafta fazlan oynanmaması gereken yer stop lambaları. bana sorarsanız etrafıyla da kendisiyle de oynamayın. çok kötü abartılmış hatta çirkin örneklerini görüyorum sık sık... çünkü arabanın arkası zaten iri. parçalar iri (far grubu). bir de bagajdaki çizgiler yatay iken gelen ters vurgular. bozuyo ve abartılı duruyor...bence elbette..
kapı eşiği nikelajları hem şık hem de kullanışlı. ben kapı yan alt çıtasını koydum ve güzel oldu. fakat kapı kolları da krom yapılırsa kötü duracağını düşündüm. fazla dururdu ve zaten orijinal değil. bildiğim ex. paketinde standart. yüzgeç tabir edilen anten de bir hava katıyor tabi tavsiye ederim. gerçi işlevsiz bir parça.. gerçi servis sağ olsun kötü işçilikle uyguladı.. ama güzel duruyor bence:)

dediğim gibi bunlar bence...:)

Ekli dosyalar

• IMG-20180310-WA0003.jpg
    IMG-20180310-WA0003.jpg
    60.4 KB · Görüntüleme: 0
  • IMG-20180310-WA0004.jpg
    IMG-20180310-WA0004.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 0
  • IMG-20180310-WA0007.jpg
    IMG-20180310-WA0007.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 0
  • IMG-20180310-WA0008.jpg
    IMG-20180310-WA0008.jpg
    87.2 KB · Görüntüleme: 0

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12555]zero[/MENTION] Resimler çıkmış, Allah kaza bela vermesin.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
merhabalar

ben Ozan,
41 yaşındayım,
Sivas'ta yaşıyorum, öğretmenim,
2018 FC5 Elegance ECO CVT (Füme) sahibiyim.

daha önce 2 tane arabam oldu: 1986 Ford Taunus 1.6 GL (Kiremit Kırmızı) / 2005 BMW 116i (Siyah)
ve bu da ilk "yepyeni" yani sıfır arabam :) ama sevincim sıfır olmasından değil sadece:
o bir HONDA Civic... :) elbette ki arabayı biliyordum kabaca ama bu kadarını beklemiyordum. çok güsel çok keyifli.

bu cendereli günlerde sevinecek mutlu olacak birşey lazımdı zaten... bu arabayla tanışmam tam da öyle oldu!

verdiğim Civic kararımın doğru bir karar olduğu; rütbeli arkadaşların sayısından ve ilgisinden belli !!!
bu vesileyle rütbeli rütbesiz foruma emek vermiş olan herkese teşekkür etmek istiyorum. çok faydalı ve eğlenceli bir ortam..
tekrardan selamlar...kazasız belasız, keyifli sürüşler...
Hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Öyle bir yazmışsınız ki honda kurumsal bu şekilde ifade edemezdi. Kazasız belasız sürüşler olsun.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zero

0
[MENTION=964]maksu[/MENTION] kardeşim
teşekkür ederim :)
cümlemize kazasız belasız..

Geri