Yeni Civic FC5 Lastik basınç uyarı sistemi sıfırlama kalibrasyon

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Uzun yolda giderken lastik dusuk lastik basinci ikaz lambasi yandi, kitapcigi karistirmama ragmen lastik hava basinclarinin olmasi gereken degerini bulamadim, servisi aradim 32psi dediler, sisirme aletini taktim hepsinde 34psi basiliydi, neyse 32ye indirdim. Bu sistem ikazinin sonmedigini gordum servisi aradim, servise getirmem gerektigini soylediler, kalibrasyonu varmis, telefonla yardimci olamicagini felen soyledi veya tam olarak kendisininde bilmedigini soyledi. Servistek yaklasik 300km uzaktayim. Simdi benim sorum lastik hava basinclarinin tam olarak kac psi olduguni bilen varmi birde ikazin nasil soncegi hakkinda bilgisi olan. Aracim fc5 civic eco elegans, tesekkurler...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam her yeni araçta sürücü kapısını açınca ayak hizasında Panel var etiket üzerinde yazar önerilen değerler.

32 psi doğru bu arada 17 jant 2017 model Civic sedan için

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yeni civic düşük lastik arıza lambası

Yeni civic düşük lastik arıza lambası

Selamun aleyküm Herkese hayırlı günler..Bende 2017 civic sedan var yeni kışlık lastiklerini taktırdım da lastikler değiştiği için düşük lastik arıza lambası yanıyor.Kullanma klavuzuna baktım ama çok derin okuyamadım,zamanım fazla olmuyor Size zahmet arıza lambasını söndürmeyi söyleyebilir misiniz ?
Teşekkür ederim şimdiden

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selamun aleyküm Herkese hayırlı günler..Bende 2017 civic sedan var yeni kışlık lastiklerini taktırdım da lastikler değiştiği için düşük lastik arıza lambası yanıyor.Kullanma klavuzuna baktım ama çok derin okuyamadım,zamanım fazla olmuyor Size zahmet arıza lambasını söndürmeyi söyleyebilir misiniz ?
Teşekkür ederim şimdiden

Konunuzu ana konu ile birleştirdim ilk mesajda nasıl yapılacağı anlatılıyor.

Geri