Yeni FC5

Dogu81

0
Merhabalar. Yarın yeni aldigim fc5 elime ulaşacak ve bu benim ilk honda deneyimim ankarada önerdiğiniz usta arabada yapmam veya yapmamam gereken bişey varsa söylerseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

mPAD04 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı ugurlu olsun hocam yarın teslim almadan fc5 lerde kronik sorun olan kelebek cam üstü göçük varmı kontrol edin öyle alın.

D5803 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar. Yarın yeni aldigim fc5 elime ulaşacak ve bu benim ilk honda deneyimim ankarada önerdiğiniz usta arabada yapmam veya yapmamam gereken bişey varsa söylerseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

mPAD04 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Oncelikle hayirli olsun. Bende yaklasik 15 gun once Bora'dan aldim aracimi. Usta olarak servise bakima goturmem diyorsaniz garanti disi kalir. Garantiyi napacam diyosaniz şaşmaz da Kadir Usta var.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Oncelikle hayirli olsun. Bende yaklasik 15 gun once Bora'dan aldim aracimi. Usta olarak servise bakima goturmem diyorsaniz garanti disi kalir. Garantiyi napacam diyosaniz şaşmaz da Kadir Usta var.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese merhabalar. Bugün bayiye yeni gelen exe Eco aracımı gördüm. İki kişi özellikle kelebek cam üzerini iyice temizleyerek gün ışığında her açıdan bakarak inceledik. Allah'tan hiç bir dalgalanma veya göçük yoktu. Eğer olsaydı vaz geçecektim. Ama bayideki Ağustos ayı ve öncesi gelen araçların neredeyse tamamında göçük veya Dalgalanma var. Yeni gelen yaklaşık 20 Araca da baktık. Sadece iki tanesinde çok ama çok dikkat etmedikçe görülmeyecek kadar ufak çizgi gibi bir göçük diyebiliriz. Müşteri hizmetlerinde çalışanların ve servis görevlilerinin söylediklerine göre C sütununda daha önce kullanılan malzeme sıcakta toplama yaptığı, bu malzemenin de değiştirildiğini bundan sonra bu sorunun çıkacağını da zannetmedikleri yönünde idi. Ancak iki yeni gelen iki araçta çok az da olsa göçük fark ediliyordu. İnşallah söyledikleri doğrudur. Ama Honda Tr nin konuyla ilgili bir açıklama yapmaması da çok tuhaf. İnşallah göçük sorunu yaşayan aarkadaşlarında en kısa zamanda bu sorunlarına Honda bir çözüm bulur. Hakkımızda hayırlısı diyelim. Herkese iyi akşamlar.

Hayırlı olsun hocam kazasız belasız binin. fakat yapılan açıklamalar çok inandırıcı gelmiyor bana. Sattıkları araçlar için kullanıcı hatası diyorlar satacakları araçlar içinse sorun çözüldü diyorlar. Bildiğiniz üçkağıt işte. Benim 2017 Nisan çıkışlı aracımda da sorun yok şimdilik. Olursa da kafama da takmam biniyorum. Takılan arkadaşlar zaten hakkını aramaya başladı bile. Önceki gün servisteydim bir arkadaş dava açmak için göçüğün kullanıcı hatası olduğuna dair rapor alıyordu. Honda’yı sadece kaporta olarak değerlendirsek 10 nesildir sınıfta kalmıştı zaten. 11. Nesil Honda’ların kaportası muhtemelen jilet kalınlığında olacak ömrümüz olursa 12. Nesilde kaporta da olmaz streçli filan çıkarırlar herhalde

Zekice kardesim keyfini kacirmayim ama malesef zamanla olusan bir durum bu. Mayis uretim ankara efeden aldigim aracta her iki taraftada mevcut malesef. Honda konuyla ilgili calismasi mevcut, bugun bir aciklama yaptilar zaten. Yakin zamanda bir gelisme olacaktir diye dusunuyorum.

Geri