Yeni nesil uzun led farlar (9600LM!)

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=3760]Erkan.alper[/MENTION] uzunlarda far ayarı olayları nasıl oluyor ???

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=3760]Erkan.alper[/MENTION] uzunlarda far ayarı olayları nasıl oluyor ???

Bende yurtdışından aldım ledi yuvası var direk taktım oturdu oraya ayarı var mı bende bilmiyorum yalnız ledin takılma yönü var. Işık veren sarı kısımları aşağı yukarı, sağa sola yada çapraz olabiliyor. Hangisi daha iyi ışık verir bilmiyorum. Yalnız bizim araçlar için led uzunlarda mesafe verimli olmuyor ışık dağılıyor çünkü. Önde aşağıda toplasa çok güzel olacak da farın merceği uygun değil.
[MENTION=3760]Erkan.alper[/MENTION]

[MENTION=3234]UK61[/MENTION] gece uzun yolda sıkıntısı yok ama ışıklı yollarda çok faydası yok Zaten ışık olduğu icin sıkıntı yaşatmıyor ve kaza sonrası servis o ledleri sağa sola bakacak sekilde takmış belki bir bildikleri vardir :)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=3760]Erkan.alper[/MENTION] halojen fardaki uzun mesafe verimini alamıyorum ben. Ama led den değil sorun farın merceğinden. Hatta rampa yukarı çıkıyordum uzakta duvar vardı onu baya iyi aydınlattı düz yolda ışık dağılıyor bir yere çarpmadı mı hafif puslu görüntü oluşuyor.

Sağa sola mı takmış ? Benim şu an çapraz olmadı sağ sol yapıp biraz da öyle deneyeyim :)

[MENTION=3760]Erkan.alper[/MENTION] halojen fardaki uzun mesafe verimini alamıyorum ben. Ama led den değil sorun farın merceğinden. Hatta rampa yukarı çıkıyordum uzakta duvar vardı onu baya iyi aydınlattı düz yolda ışık dağılıyor bir yere çarpmadı mı hafif puslu görüntü oluşuyor.

Sağa sola mı takmış ? Benim şu an çapraz olmadı sağ sol yapıp biraz da öyle deneyeyim :)
Evet aynen öyle onunde engel olmalı :) bilerek mi yapmışlar bilmiyorum ama sağa sola :)))

Aracınız
Satıcı da d4s yok sanırım h11 olarak almanız gerekiyor ama Daha detaylı bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa daha sağlıklı olur. Ek olarak ısınan bir ürün kısalar için kullanan arkadaşlar var ama buna benzer ürünler denemiş biri yorumlarsa iyi olur.

Merhaba, bende 2012 f7 var.sol kisa far kesti. Kisa far sorununu nasil cozdunuz? Ne kadara mal oldu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba, bende 2012 f7 var.sol kisa far kesti. Kisa far sorununu nasil cozdunuz? Ne kadara mal oldu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim aracimda kisalar zaten xenon olduğu için masrafa sokmadı beni sadece tahmin esliginde yorum yaptım daha deneyimli bir arkadasa sorarsanız daha iyi olur.

Geri