• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

iso07 kullanıcısının son içeriği

 1. I

  Fc5 kışlık lastik f/p seçimi

  Aracıma kışlık lastik alacağım 2017 eco elegance aracım .Hangi marka tavsiye edersiniz ıslak zeminde karda iyi olan iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 2. I

  Fren

  Frene basınca ses geliyor gıcırtı normalde yok fren balataları mı bitti acaba iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. I

  Cam açma kapatma

  Hocalarım anahtardan camları açıp kapatabiliyordum ama şimdi olmuyor basılı tutuyorum tık yok ne oldu ki acaba iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. I

  Civic fc5 Motor yağ kapağı

  Valla serviste motor temizleme yaptırdım arkadaş o temizleme sıvısı dedi bilemedim iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. I

  Civic fc5 Motor yağ kapağı

  Motor yağ kapağının yanları yağlı gibiydi renkten belli yağ mı kaçırıyor şimdi kapağı sıktım iyice sorun olur mu altta işaretli yerler iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. I

  Lastik basınç ibaresi

  Lastiklerin hepsini hava basıncını 34 e sabitledim ama lastik basınç ikaz lambası sönmedi ne zaman söner acaba iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 7. I

  Flash bellek müzik

  İyi günler flasha 400 müzik attım ama arabada 255 adet gözüküyor flashı biçimlendirdim virüs taramasınyaptım sonuç aynı.belli bi kapasitesi mi var acaba çalmada iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst