Serverbedi kullanıcısının son içeriği

 1. Serverbedi

  tanisma

  baska resim yoktu elde olan boydu SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 2. Serverbedi

  tanisma

  selamlar adim seyit corumda yasiyorum .2018 yili da civic hb sport + aracim var SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. Serverbedi

  ilk calistirmada su sesi gelmesi

  selamlar sabah ilk calistirmada su sesi gelmeye basladi bir haftada 2 kere oldu sebebi ne olabilir SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. Serverbedi

  Yeni Civic HB(FK7) Sport Plus yağ eksiltiyor mu? Yoksa başka bir problem mi?

  arkadaslar bende de hb sport var .Bazen diyorum honda bu turbo işinde yeni keske almasaydim mi. 1.5 turbolu motorlar crv ve civicler çin ve abd de geri cagrilma olmus. SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. Serverbedi

  CİVİC HB LASTİK BASINCI NE OLMALIDIR...

  tesekkur ederim SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. Serverbedi

  CİVİC HB LASTİK BASINCI NE OLMALIDIR...

  hocam ben 235 40 18 dedim ayrica soylediginiz degerler cok yuksek SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 7. Serverbedi

  CİVİC HB LASTİK BASINCI NE OLMALIDIR...

  hocam 18 inc jant aldin lastik olculeri 235 40 18 ama havalar kac olmali hic bir yerde bulamadim SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 8. Serverbedi

  Fk7 sport plus ilk izlenimlerim

  hocam garantiden ne gibi islemler yaptirdiniz. Bizim de basimiza gelirse bilgimiz olmasi icin SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 9. Serverbedi

  Araç hoparlörü

  selam arakadaslar civic hb fk7 lerde kullanilan hobörlörün markasini bilen var mi SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 10. Serverbedi

  Fk7civic hb klimadan ses gelmesi

  aynen yalitim dan kaynakli bulup yalitim yapilsa ses kesilir SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 11. Serverbedi

  Fk7civic hb klimadan ses gelmesi

  Hassasım galiba ondan eski kamyonların çatlak egzozu gibi bi ses yüksek hızlarda klima açıkken geliyor sizde de oylemi SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 12. Serverbedi

  Fk7civic hb klimadan ses gelmesi

  Evet ıslık sesi gibi klimadan kaynaklı gibi bide yüksek hızlarda geliyor SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 13. Serverbedi

  Fk7civic hb klimadan ses gelmesi

  Araba daha 8000 de değişmedi SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 14. Serverbedi

  Fk7civic hb klimadan ses gelmesi

  Selamlar arkadaşlar aracım hb sport plus klima açık uzun yolda 120km ve üzeri hızlarda ön göğüsten gelen bi tislama sesi var. Servise gösterdim kısa mesafede deneme sürüşünde yapmadı.. Galiba klimadan geliyor .Bu sorunu yaşayan oldumu .Çözüm önerileriniz nedir. SM-J600F cihazından CivicTR...
 15. Serverbedi

  130 KM VE UZERINDEKI HIZLARDA GELEN TISLAMA SESİ

  5000 KM de 7 aylık araçta benzin kokusu gelmesi bana pek olağan gelmiyor SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst