• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Serverbedi kullanıcısının son içeriği

 1. Serverbedi

  Tuhaf uğultu sesi

  Selam arkadaşlar . Civic hb fk7 aracımla viraj tırmandım. Vites s konumda biraz performansli viraj tırmandım, motor bölümünden tufan sesler geldi uğultu gibi ama çok ses geldi. Sebebi nedir acaba.Servise gitmeli miyim. Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 2. Serverbedi

  Civic FC5 Sol Ön Camda Su Toplanıyor

  Başka arabalarda yok mühendislik hatası .Ayrıca Honda Türkiye de dahil servisler çok ilgisizler. 5 Yil garanti yada 6 yıl garanti hikaye. Her şey kullanıcı hatasi. Bundan önceki aracım Skoda idi . Skoda servis ve Skoda Türkiye hondadan 5 gömlek üstte. Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile...
 3. Serverbedi

  Civic FC5 Sol şöför kısmından gelen rüzgar sesi

  Malasef böyle rüzgar sesi 110 dan sonra çok geliyor yapacak bişey yok Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. Serverbedi

  Civic FK7 Sürücü kapısından gelen rüzgar sesi hakkında

  cama destek derken SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. Serverbedi

  Civic FK7 Sürücü kapısından gelen rüzgar sesi hakkında

  Selamlar arkadaslar 100 km hizdan sonra gelen ruzgar sesi beni cok rahatsiz ediyor. bir kac fitil denemem oldu ama hicbir ise yaramadi. Fikir olan ya da baska denemeleri olan arkadaslar var mi. SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. Serverbedi

  tanisma

  baska resim yoktu elde olan boydu SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 7. Serverbedi

  tanisma

  selamlar adim seyit corumda yasiyorum .2018 yili da civic hb sport + aracim var SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 8. Serverbedi

  ilk calistirmada su sesi gelmesi

  selamlar sabah ilk calistirmada su sesi gelmeye basladi bir haftada 2 kere oldu sebebi ne olabilir SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 9. Serverbedi

  Civic FK7 Yeni Civic HB(FK7) Sport Plus yağ eksiltiyor mu? Yoksa başka bir problem mi?

  arkadaslar bende de hb sport var .Bazen diyorum honda bu turbo işinde yeni keske almasaydim mi. 1.5 turbolu motorlar crv ve civicler çin ve abd de geri cagrilma olmus. SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 10. Serverbedi

  CİVİC HB LASTİK BASINCI NE OLMALIDIR...

  tesekkur ederim SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 11. Serverbedi

  CİVİC HB LASTİK BASINCI NE OLMALIDIR...

  hocam ben 235 40 18 dedim ayrica soylediginiz degerler cok yuksek SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 12. Serverbedi

  CİVİC HB LASTİK BASINCI NE OLMALIDIR...

  hocam 18 inc jant aldin lastik olculeri 235 40 18 ama havalar kac olmali hic bir yerde bulamadim SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 13. Serverbedi

  Civic FK7 Fk7 sport plus ilk izlenimlerim

  hocam garantiden ne gibi islemler yaptirdiniz. Bizim de basimiza gelirse bilgimiz olmasi icin SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 14. Serverbedi

  Araç hoparlörü

  selam arakadaslar civic hb fk7 lerde kullanilan hobörlörün markasini bilen var mi SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 15. Serverbedi

  Fk7civic hb klimadan ses gelmesi

  aynen yalitim dan kaynakli bulup yalitim yapilsa ses kesilir SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst