• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

sinan41 kullanıcısının son içeriği

 1. S

  Otomatik far

  Evet evet düzeldi hiç sıkıntı yok kaç kez denedim sorun kalmadı [emoji56] iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 2. S

  Otomatik far

  Galiba biraz oynadim ondan yanmadı sürekli auto da değildi tamam teşekkürler içim rahatladı Biraz olsun iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. S

  Fc5 Elegance araca Executive far

  Gerçi hiç ışık yok ama muhtemelen düzelir diye düşünüyorum iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. S

  Otomatik far

  Sorununuz çözüldü mü ?bende otomatik konumda olduğu halde olmuyor bende de iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. S

  Fc5 Elegance araca Executive far

  Arkadaşlar bende de elegan eco var ama benim sorunum başka far kolu otomatik konumda ve hava karanlık kapıları açtığımızda farlar bazen yanıyor bazen yanmıyor neden olabilir ekran bir ayarı varmi? iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. S

  Civic FC5 Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

  Fiyatlar çok iyi umarım ekim ayında da devam eder çünkü ekim ayında almayı planlıyorum Beylik düzü ve Cevizlibağ mükemmel fiyatlar vermiş Gerçekten Hayırlısı olsun
 7. S

  Fc5 Elegance araca Executive far

  Makyajlı kasa da standart oldu [emoji57] iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 8. S

  2019 elegans fc5 iç kapı döşemeleri

  TRY 89.37 41% İndirim | Honda Civic 10th Gen 2016 2017 araba kapı kolu Paneli Kol Dayanağı Mikrofiber deri kılıf sadece 4 kapı modeli https://s.click.aliexpress.com/e/kUXZcIko iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 9. S

  Civic FC5 Makyajlı 2019 Civic Sedan Elegance 1.6 Eco Kısa İzlenimlerim

  bende exe ile elagan arsında kaldım deri koltuk anahtarsız çalıştırma ve 17 janta fazladan 10 bin tl vermek ne kadar mantıklı? ayrıca deri koltuk için yapılan yorumlar hiç de hoş değil kışın buz yazın sıcak forumlarda bakıyorum sürekli garantiden değişimi yapılıyor derilerin garanti bitince ne...
 10. S

  Plastidip Kaliper Boyama

  kaliper için 650 dereceye dayanan boyalar var motip internetten bakabilirsin ,kapak veya plasti dip kullanma yüksek ısıda erirler tehlikeli olabilir
 11. S

  Karbon Konsol

  Tuş takımının olduğu yerede var mı acaba bu karbondan bir de vites P-R-N-D KONUMU İÇİN
 12. S

  Sürekli yanan sinyal lambası

  bu konu ile ilakalı mermod var piyasadaki moüllere göre biraz pahalı ama ben 3 yıldır kullanıyourm bir sorun yaşamadım ledlerin parlaklıklarını ayarlayabilecek sistem var modülün içinde ordan kısıp ömrününü uzatabilirsiniz ayrıca sinyal ampulu patlarsa değişimi mevcut ama tabi biraz pahalı olabilir
 13. S

  Anahtarsız Otomatik Kilitleme Bazen Olmuyor

  sorunuzun cevabı burda arkadaşlar
 14. S

  Plas dip boya mi kaplamami

  Kaplama yap plasti dip zamanla kalkar iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 15. S

  Fc5 Amerikan park modülü

  Arkadaşlar executive modele amerikan park modülü takan arkadasa var mi? iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst