Civic FC5 Makyajlı 2019 Civic Sedan Elegance 1.6 Eco Kısa İzlenimlerim

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu arada başka konuda bahsi geçti mi bilmiyorum ancak civic’in arkada fan bulunmaması eleştiriliyordu ama şoför ve yolcu koltuğu altında iki adet boru var oradan arka fan hizmeti alabiliyormuşuz. Eğilip bakınca görülüyor deilkler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu arada başka konuda bahsi geçti mi bilmiyorum ancak civic’in arkada fan bulunmaması eleştiriliyordu ama şoför ve yolcu koltuğu altında iki adet boru var oradan arka fan hizmeti alabiliyormuşuz. Eğilip bakınca görülüyor deilkler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arka havalandırma olmayan araçlarda özellikle kış için koltuk altından arka kısma hava gönderilir zaten, FD6-FB7de de aynı şekilde :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkürler hocam, pek istediğim gibi olmadı ama değişiklikler herkese biraz fikir versin istedim :)
Aslında sizde müsait vaktinizde bir test sürüşü yaparak mevcut kullanımdaki FC5 Elegance ile kıyaslama yapabilirseniz çok faydalı olur :)

Hocam aklımdan geçti aslında ama bu ara işlerim biraz yoğun vakit ayıramıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
bende exe ile elagan arsında kaldım deri koltuk anahtarsız çalıştırma ve 17 janta fazladan 10 bin tl vermek ne kadar mantıklı?
ayrıca deri koltuk için yapılan yorumlar hiç de hoş değil kışın buz yazın sıcak
forumlarda bakıyorum sürekli garantiden değişimi yapılıyor derilerin garanti bitince ne olacak merak ediyorum
açıkçası elegan alıp 17 janta dönmek çok daha mantıklı jantı dışarda zaten rahatlıkla bulursun hemde jant lastik takım 4000 tl lere var zaten anahtarsız giriş de olmasın ne yapalım
elegan donanım olarak makyajsız exe den farklı değil deri koltuk ve anahtarsız çalıştırma için değer mi hala kaafam karışık
tek korkum deri koltuk sorunu

gunesec

Özel Üye
bende exe ile elagan arsında kaldım deri koltuk anahtarsız çalıştırma ve 17 janta fazladan 10 bin tl vermek ne kadar mantıklı?
ayrıca deri koltuk için yapılan yorumlar hiç de hoş değil kışın buz yazın sıcak
forumlarda bakıyorum sürekli garantiden değişimi yapılıyor derilerin garanti bitince ne olacak merak ediyorum
açıkçası elegan alıp 17 janta dönmek çok daha mantıklı jantı dışarda zaten rahatlıkla bulursun hemde jant lastik takım 4000 tl lere var zaten anahtarsız giriş de olmasın ne yapalım
elegan donanım olarak makyajsız exe den farklı değil deri koltuk ve anahtarsız çalıştırma için değer mi hala kaafam karışık
tek korkum deri koltuk sorunu

Aynı fikirdeyim. Deri koltuğun bakımı da zor, üstü kılıf tutmaz. Jant kafama göre. Farklı desen almayı düşünüyorum,17inch. Geri kalan aynı zaten.

Geri