1.5 Turbo Executive+ Prestige

aykutoğlu

Özel Üye
Hayırlı uğurlu olsun Rabbîm kazasız belasız sürüşler nasip etsin zamanlanız harika şuan 232 bin tl olmuş

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2017
Hayırlı uğurlu olsun allahım kazasız belasız keyifli sürüşler nasip etsin.. farklı bir paket. Bir kaç resim video paylaşırsanız seviniriz. 189,000₺ idi düz vitesi 199,000 bandında düz vitesler şuanda. %15 bi zam daha bekleniyor, Düz vites ile şuanda otomatik arasında da 30,000₺ Üstü gibi çok büyük fark var. Acaba düz vites olduğu için öndeki aracı takip etme özelliği gibi veyahut başka eksi yönde özelliklerimi var diye düşünüyorum. Bukadar fark olmamalı?

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı uğurlu olsun allahım kazasız belasız keyifli sürüşler nasip etsin.. farklı bir paket. Bir kaç resim video paylaşırsanız seviniriz. 189,000₺ idi düz vitesi 199,000 bandında düz vitesler şuanda. %15 bi zam daha bekleniyor, Düz vites ile şuanda otomatik arasında da 30,000₺ Üstü gibi çok büyük fark var. Acaba düz vites olduğu için öndeki aracı takip etme özelliği gibi veyahut başka eksi yönde özelliklerimi var diye düşünüyorum. Bukadar fark olmamalı
Donanım olarak bir fark yok hocam.
Otomatik olan küçük farkla bir üst ÖTV dilimine giriyor.
Şanzıman için verilen farkın büyük çoğunluğu aslında vergi oluyor...

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı uğurlu olsun Rabbîm kazasız belasız sürüşler nasip etsin zamanlanız harika şuan 232 bin tl olmuş

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Anamm olmayan arabanın fiyatını neden yükseltip güncellemişler ki sevinsemmi üzülsemmi bilemedim nereye gidiyor bu piyasa.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı uğurlu olsun allahım kazasız belasız keyifli sürüşler nasip etsin.. farklı bir paket. Bir kaç resim video paylaşırsanız seviniriz. 189,000₺ idi düz vitesi 199,000 bandında düz vitesler şuanda. %15 bi zam daha bekleniyor, Düz vites ile şuanda otomatik arasında da 30,000₺ Üstü gibi çok büyük fark var. Acaba düz vites olduğu için öndeki aracı takip etme özelliği gibi veyahut başka eksi yönde özelliklerimi var diye düşünüyorum. Bukadar fark olmamalı?
Tabiki hocam hangi konuda isterseniz video resim paylaşabilirim. Ben bayide gördüm manuel olanı aynı donanımlar vardı açıkçası benimde kafamda soru işareti olmuştu. Yani vitesi kendin değiştirip gaza kendin bastıktan sonra adaptif cruzun nasıl bi etkisi olur bilemedim :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar,abiler araç şuan 1650 km oldu aramız gayet iyi yarında nasip olursa bi 800 km daha eklenecek :) Öncelikle siz tecrübeli abilerim/arkadaşlarım araç hakkında bir kaç sorum olacak zira ben ya bulamadım yada zaten yokmuş o özellik.
1. Bu araçlarda bagaj açık uyarısı yok sanırım araçla bayiden çıkarken sanırım bagaj açık kalmış yada anahtardan yanlışlıkla basmış olabilirim o şekilde 1 km falan gittim şehiriçiydi sağolsun duyarlı bi vatandaş işaret etti öyle durup farkettim bagajın açık olduğunu.
2.Uzun far asistanı aktifken karşıdan uzunlarını söndürmeyen adama selektör yapıyorum mesela devreden çıkıyor tekrardan devreye almak için farları açıp kapatıyorum bu normal mi farklı bir yolu varmı yoksa ?
3. En önemlisi şuanlık bu :) Anahtarsız giriş çalıştırma var araca yaklaşınca benim kapım açılıyor fakat benim dışımdaki kapılar açılmıyor diğerlerinin arabaya binmesi için tekrardan kumandadan kapı açma tuşuna basıyorum bunun için herhangi bi ayar mı yapmam gerekiyor yoksa normali mi böyle ?

Geri