Civic FC5 1 Aylık aracım satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.
Hadi sat o zaman . . .

Sarı site hikaye . . .

O bayi bu bayi de hikaye . . .

Çamkıran Bayi den 275 e aksesuarsız (çıplak) araç alacak olan varsa lütfen yönlendirin...

Ben 265 e temin ederim,
10 o kazanır, 10 da ben.

275 nedir?
255 lira bu araç üstelik bir kaç sksesuar da mevcut.

Satcam zaten merak etme ;)

Hayat hikaye boşver kasma bu kadar.

Olur sorarlarsa yönlendiririm sana 255 e temin eden var diye , 10 lira kazanırsın

Konuyu uzatmayalım, bundan sonrası çok hayra olmayacak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019

Olur sorarlarsa yönlendiririm sana 255 e temin eden var diye , 10 lira kazanırsın

Hocam aslında benim ve diğer arkadaşların tepkisi direk sana değil. Geçen yıl pandemi sürecinde arabasız kaldım ve sıfır araba bulunmuyor. Galericileri arıyorum ve diyelim ki 228 bin yazmış ve aracın sıfır liste fiyatı 195 bin, diyorum ki yapmayın etmeyin bu yanlış bir şey belki kısa vadede kazanırsın ama bu helal de değil etik de değil. 228 dediği araçtan abi Elazığdan gelecem yol masrafını ikram et dediğimde eden varsa ondan al diyeni duydum. Haliyle psikolojik olarak çok dolduk ve böyle fahiş fiyatları görünce gerilmeye devam ediyoruz. Yine söylüyorum mesele sizin şahsınıza değil ve siz daha başlamadan yazdınız piyasa araştırması yapıyorum diye. Siz de biliyorsunuz ki aynı aracın aksesuar olmayanları ve aynı ayarda olanları 250 binlere kadar alınabiliyorken 305 bine satmayacaginizi.
Kırmaya üzmeye gerek yok diye düşünüyorum ama bı üstadım yazmıştı başka yere ne yazarsanız yazın en azından foruma özel vs diyerek normal fiyatları yazın diye. Aynen katılıyorum ve hayırlı forumlar hayırlı ramazanlar diliyorum.

Hocam öncelikle teşekkür ederim iyi niyetin için

Türkiye’de etik kalmadı ki hocam . Herkes gergin hele 2.el satıcıları soru sormaya pazarlık yapmaya gelmiyor . Kimsenin ağız kokusunu çekmeyim sıfır alayım dedim . Sıfır da ayrı bir dert , aksesuarsız satılmıyor. her bayi , her satış temsilcisi çok farklı fiyatlar çekiyor , tabi bunu foruma üye olduktan sonra öğrendim.
Değerli forum üyeleri sağolsunlar yorumlarıyla fikir verdiler bu fiyattan satılmasının zor olduğunu söylediler ki hak verdim zaten.Kısa vadede satmayı düşürsem mutlaka fiyat revizesi yapacağım .

Kendimi izah etmeye çalıştıkça , yok satta görelim demeler başladı .
İster istemez piyasayı malesef ki sarı site belirliyor.
Hepimizin yaptığı o fiyata koyduysa benim ki bu fiyat mantığıyla araç fiyatı belirleniyor.

Yapıcı yorumlarıyla destek olan herkese teşekkür ederim.

Hayırlı ramazanlar

Hocam aslında benim ve diğer arkadaşların tepkisi direk sana değil. Geçen yıl pandemi sürecinde arabasız kaldım ve sıfır araba bulunmuyor. Galericileri arıyorum ve diyelim ki 228 bin yazmış ve aracın sıfır liste fiyatı 195 bin, diyorum ki yapmayın etmeyin bu yanlış bir şey belki kısa vadede kazanırsın ama bu helal de değil etik de değil. 228 dediği araçtan abi Elazığdan gelecem yol masrafını ikram et dediğimde eden varsa ondan al diyeni duydum. Haliyle psikolojik olarak çok dolduk ve böyle fahiş fiyatları görünce gerilmeye devam ediyoruz. Yine söylüyorum mesele sizin şahsınıza değil ve siz daha başlamadan yazdınız piyasa araştırması yapıyorum diye. Siz de biliyorsunuz ki aynı aracın aksesuar olmayanları ve aynı ayarda olanları 250 binlere kadar alınabiliyorken 305 bine satmayacaginizi.
Kırmaya üzmeye gerek yok diye düşünüyorum ama bı üstadım yazmıştı başka yere ne yazarsanız yazın en azından foruma özel vs diyerek normal fiyatları yazın diye. Aynen katılıyorum ve hayırlı forumlar hayırlı ramazanlar diliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam öncelikle teşekkür ederim iyi niyetin için

Türkiye’de etik kalmadı ki hocam . Herkes gergin hele 2.el satıcıları soru sormaya pazarlık yapmaya gelmiyor . Kimsenin ağız kokusunu çekmeyim sıfır alayım dedim . Sıfır da ayrı bir dert , aksesuarsız satılmıyor. her bayi , her satış temsilcisi çok farklı fiyatlar çekiyor , tabi bunu foruma üye olduktan sonra öğrendim.
Değerli forum üyeleri sağolsunlar yorumlarıyla fikir verdiler bu fiyattan satılmasının zor olduğunu söylediler ki hak verdim zaten.Kısa vadede satmayı düşürsem mutlaka fiyat revizesi yapacağım .

Kendimi izah etmeye çalıştıkça , yok satta görelim demeler başladı .
İster istemez piyasayı malesef ki sarı site belirliyor.
Hepimizin yaptığı o fiyata koyduysa benim ki bu fiyat mantığıyla araç fiyatı belirleniyor.

Yapıcı yorumlarıyla destek olan herkese teşekkür ederim.

Hayırlı ramazanlar

Ya kim ne derse desin.

Şuan sarı sitedeki fiyatlarla araç satan kişi şunu çok iyi bilmelidir ki aynı ayarda benzer fiyatlara sıfır bir araç alamaz ikinci elde bile üstüne iyi bir para koyar.

Ne yazık ki civic markasının değerlenmesinin önündeki en büyük engel bayi-galeri-apaçi binici tutumudur.

2021 ekiminde sonra ülkede sıfır eco araç olmayacak. Yeni nesil 2022 aracın Türkiye ye geliş fiyatını hepimiz görecez.

Bayileri-galericileri ve fiyat öldürücüleride ozaman görücez.

Sizin aracınız şuan en az exe seviyesinde. bu satış fiyatı için ek aksesuarla beraber size güzel örnek olacaktır.

Saygılar

Aracınız
Civic FC5 2018
satarsanız satış fiyatınıda buraya yazarsanız ben gibi merakta kalanlar için iyi olur :censored:

kayhanbozkus

0
Yönetici
Karsilikli atışmaya dönerse konuyu kapatmak zorunda kalacagimizi bildirmek isterim. Gerek yok bu tarz muhabbetlere ...
.
Hadi sat o zaman . . .

Sarı site hikaye . . .

O bayi bu bayi de hikaye . . .

Çamkıran Bayi den 275 e aksesuarsız (çıplak) araç alacak olan varsa lütfen yönlendirin...

Ben 265 e temin ederim,
10 o kazanır, 10 da ben.

275 nedir?
255 lira bu araç üstelik bir kaç sksesuar da mevcut.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Hayırlısı olsun :) Modumuz zaten gerekeni söylemiş ama sadece bu başlık altında değil her başlıkta ortamı geren bazı arkadaşlar var. Lütfen dikkat edin biraz yazdıklarınıza. Buradaki insanların %90ı belki daha fazla ufak da olsa bir şeyler öğrenebilmek için geliyor buraya. Kimseyi bu tavırlarla rahatsız etmeye hakkımız yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri