Civic FC5 10 bin bakımı ankara

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar . 2020 eco executive aracımı servise götüreceğim. Ankara için tavsiyeleriniz nedir? Efe ve bora var bildiğim kadarıyla ankarada. Fiyatları hakkında bilginiz var mıdır? Önerebileceğiniz başka servis var mı? Nereye götüreyim kararsızım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar . 2020 eco executive aracımı servise götüreceğim. Ankara için tavsiyeleriniz nedir? Efe ve bora var bildiğim kadarıyla ankarada. Fiyatları hakkında bilginiz var mıdır? Önerebileceğiniz başka servis var mı? Nereye götüreyim kararsızım.

Ben aracı efeden almıştım oraya götürdüm. 10 bin bakımım ücretsizmiş, sürpriz oldu. Genel anlamda memnun kaldım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Güzel denk gelmiş size kampanyadan . Şuan özel bir servise mi götürsem yoksa yetkili satıcılara mı kararsızım. Güvendiği honda servisi olan var mıdır?

gunesec

Özel Üye
Güzel denk gelmiş size kampanyadan . Şuan özel bir servise mi götürsem yoksa yetkili satıcılara mı kararsızım. Güvendiği honda servisi olan var mıdır?

Aracınız daha 2020 model. Ben kesinlikle yetkili servisi öneririm. Bora-efe ikisinden de memnun olan var, olmayan da.

Aracınız
Civic FC5 2020
Fiyat olarak uçuk rakamlar duymuştum sende ikisefer gidince az yakan ve sorun vermemesi için alınan kısacası masrafsız araba hondanın bir esprisi kalmıyor açıkçası.

Önümüzdeki hafta sonu Honda Efe’ye gidiyorum. 10.000 bakımı için 1450₺ dediler. Ancak içerisindeki bazı parçaların ( hava filtresi- polen filtresi vs.) değişmeme durumuna göre fiyat biraz daha inebilirmiş. Hem Efe hem de Bora için güzel yorumlar okumadım forumda. Ancak Efe’ye 1000 km bakımı için gittiğimde gayet güzel davranmışlar aracı ücretsiz iç dış yıkayıp teslim etmişlerdi. Siz de Efe’ye gidin derim.

Aracınız
Civic FC5 2020
benimde yaklaşıyor 3 ayda 8000km yaptım şaka gibi. Boraya gideceğim 10.000km için umarım çok fazla giydirmezler :(

Geri