100.000 tl ye raporla alabileceğim araç tavsiyeniz ??

Aracınız
Civic FB7 2013
Ufak bir hatırlatma yapmak isterim. Engel durumunu bilmiyorum ama eğer tekerlekli sandalye yada benzeri birşey varsa yada sürekli arabayı engelli kişi inip binecekse ben hondanın bu anlamda çok kullanışlı olmayacağını düşünüyorum. Bagaja büyük ebatlı şeyler yükleme yine inip binmede ki kolaylık sebebiyle octavia da olabilir. Bunlar sizin deneyimleyeceğiniz konular.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam raporu çocuğumun üzerinden aldım aracı Ben kullanacağım için herhangi bir sıkıntı olmaz o hususta
daha ziyade bol özelliği oluşu ve fiyat olarak Makuliyeti tercihim

Aracınız
Civic FB7 2013
superB almanız 200000tl engelli araç alımı sınırından dolayı pek mümkün olmaz. bu arada araçların hurda teşviksiz fiyatlarını göz önüne almanız gerekiyor. aynı yollardan bizde geçtik bu konuda tecrübelerim var. örneğin araç 210bin lira hurda indirimi ile 195bin oluyor ama siz bu aracı yinede alamıyorsunuz.

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam engelli araç için limit 2019 için 247.000 tle altı diye biliyorum hatta bu sabah bir sitede 303.000 TL olarak güncellendi diye okudum 2020 için
Oradan biraz makul geldi bana
Bu sefer de benim elde ki nakit yetMez sanırım

Aracınız
Civic FC5 2019
Buradan hesaplama yapabilirsiniz. Yuzde 50 olarak hesaplayin. Suan icin en mantikli eco elegance civik gibi duruyor. Fiyat performans olarak dusunurseniz. Ancak biraz daha uste cikabilirseniz hibrit corolla derim.

.

Aracınız
Civic FB7 2013
Buradan hesaplama yapabilirsiniz. Yuzde 50 olarak hesaplayin. Suan icin en mantikli eco elegance civik gibi duruyor. Fiyat performans olarak dusunurseniz. Ancak biraz daha uste cikabilirseniz hibrit corolla derim.

.

Aracınız
Civic FB7 2013
Hİbrit araçlar hakkında da kapsamlı bir bilgiye sahip değilim nasıl olur nasıl gider huyu suyu nedir bilemem diye de yabancı kalırım diye korkuyorum işin açıkçası
Toyota kendisini ispatlamış bir marka ama
Anlaşılan piyasayı biraz araştırtacağız
Teşekkürler tavsiyeniz için

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim 20 bini çıkaramadigim icin 2. Siradada civik oldugu icin almıştım. YouTube da bir suru videosu var. Otopark, otomobil dunyam gibi bir cok aldigim arabayi onlarin yorumlariyla aldihim videolar. İzlerseniz bir karar verirsiniz. Kriterleriniz nelerdir ona gore muhakkak vidoe icinde bir tüyo veriyor size

.

Aracınız
Civic FB7 2013
Benim 20 bini çıkaramadigim icin 2. Siradada civik oldugu icin almıştım. YouTube da bir suru videosu var. Otopark, otomobil dunyam gibi bir cok aldigim arabayi onlarin yorumlariyla aldihim videolar. İzlerseniz bir karar verirsiniz. Kriterleriniz nelerdir ona gore muhakkak vidoe icinde bir tüyo veriyor size

.

Geri