182 beygir 1.5 motor

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ben direk LPG taktıracağım candan bu işi güzel yapıyor sorun yaşamam diye düşünüyorum LPG tasarruf için değilde ekstra menzil için 6 Şubat'ta baya faydasını gördüm bu düşüncemin

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
verilen paraya değmez. uzun vadede ne gibi olumsuzluklar cıkar tahmin etmek de ayrıca zor. kaba bi tabir belki ama 3 kurusa 5 köfte olmuyor ne yazikki. hem guclu olsun hem az yaksın düşüncesi 1.5 182 için gecerli bir durum değil

Aracınız
Civic FC5 2020
İnsallah sorun yaşamazsınız. Sanırım daha önce de taktırıp memnun olanlar vardı. Benim düşüncem araç nasıl üretilmişse o haliyle kullanmanin daha sağlıkli olacağı yönünde. Herkesin gönlünce olması dileğiyle.
İNŞALLAH YAŞAMAM yaşarsam orijinale dönerim diye düşünüyorum

Aracınız
Civic FC5 2020
verilen paraya değmez. uzun vadede ne gibi olumsuzluklar cıkar tahmin etmek de ayrıca zor. kaba bi tabir belki ama 3 kurusa 5 köfte olmuyor ne yazikki. hem guclu olsun hem az yaksın düşüncesi 1.5 182 için gecerli bir durum değil
Kitin parası değilde ek menzil için düşünüyorum araç yıllarca bende kalacak sanırsam elektriğe hiç sıcak bakmıyorum en az 20 yıl boyunca LPG daha yüksek oktanlı yakıt olduğu için turbo motorda verim alma şansımda var ama deve de kulak olarak kalır o yüzden önceliğim ek depo sadece

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Kitin parası değilde ek menzil için düşünüyorum araç yıllarca bende kalacak sanırsam elektriğe hiç sıcak bakmıyorum en az 20 yıl boyunca LPG daha yüksek oktanlı yakıt olduğu için turbo motorda verim alma şansımda var ama deve de kulak olarak kalır o yüzden önceliğim ek depo sadece

ek menzil size 300 km kazandırır gunluk kullanımda zaten 1 depo 500 km civarı gidiyor. extra menzilin ne artısı var anlamadım her yerde yakıt alıabilir duurmda. ayrıca lpg ne kadar yuksek oktanlı olsada yanma sıcaklıgı benzininkinden yuksek o da bazı durumlarda olumsuzluk olusturur

Geri