Civic FC5 20.000 bakımı

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba,Üsküdar ayışığında arkadaşım 2019 eco exu 10.000 bakımı için 1030 tl gibi bir ücret ödedi,sizde arayıp teklif alabilirsiniz.
Yıl dolmadığı için bende 2020 aracımı o fiyatlara bakıma koymuştum
Yol dolduğunda öğlen filtresi ekstra ekleniyor ve haliyle meblağ yükselebilir

Aracınız
Civic FC5 2019
O halde İstanbul ay ışığından fiyat almanızı tavsiye Ederim
10 gün önce 1000 TL ye yaptırdım 10.000 bakımını
way arkadas ben anlamiyorum bu fiyat olayini gercekten.arac fiyatlari gibi bakim fiyatlarida yerinde durmuyor sanirim. ay isigi 1650 tl istedi. mutluhanda 1285 tl ye anlastik.. yakin zamanda bu kadar fiyat dalgalanmasi anlam veremiyorum kafalarina gore takiliyolar sanirim.

2019 civic exe. eco.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba abilerim. 1000 bakımı ilk 0 aldığımızda neler yapılıyor bilen var mı acaba . Benim atacak 2000 bini geçti gidecem ama gerek var mı zaman ayırmaya ? Teşekkürler

Hocam ben diyarbakır kardelen'de 20bin bakımı yaptım. Şanzıman yağı içinde ekstra olarak motor koruma paketi, motor haznesi temizliği, detaylı motor temizliği, klima kanalları temizliği içinde olma şartıyla 1939 TL ödedim. Bana çok fazla geldi sizin bakım.

Hocam yanlış anlamayın da, motor bakımı- temizliği -koruma gibi bir şeyler yaptırmayın. Öyle bir şey yok zaten. Motor koruma paketi filan hikaye. O dediklerinin hepsini kendiniz 40 tl ye yaparsınız ama bi o kadar da gereksiz.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam yanlış anlamayın da, motor bakımı- temizliği -koruma gibi bir şeyler yaptırmayın. Öyle bir şey yok zaten. Motor koruma paketi filan hikaye. O dediklerinin hepsini kendiniz 40 tl ye yaparsınız ama bi o kadar da gereksiz.

Haklısınız. Servis bana öneride bulunurken fiyat makasını çok daralttığı için yaptırdım. Serviste bize sunulan ekstraların para tuzağı olduğu konusunda malesef herkes hemfikir. Arkadaşa fiyat örneği verme adına paylaştım hocam.

Geri