2000 Model Honda Civic Emniyet Kemeri

Aracınız
Civic EK
Öncelikle selamlar, 2000 model honda civic 1.6 ies marka araçların arka koltukta 3. emniyet kemeri mevcut mudur? Bende sağ ve solda olmak üzere 2 tane görünüyor. vizeye gireceğim bir problem yaratır mı?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Öncelikle selamlar, 2000 model honda civic 1.6 ies marka araçların arka koltukta 3. emniyet kemeri mevcut mudur? Bende sağ ve solda olmak üzere 2 tane görünüyor. vizeye gireceğim bir problem yaratır mı?
Merhaba, büyük ihtimalle koltuğun altında kalmıştır. Arka koltuk oturağını sökün muhtemelen oradadır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Problem olmaz. Benim araçta da koltuk altında duruyor. Vizede problem yaşamadım. Emniyet tokalarınız sağlam olsun yeter.

Aracınız
Civic FB7 2015
Sırt kısmını yatırırsan arada kalmış olabilir, bende oturanları rahatsız etmesin diye katlayıp araya sokardım, birde tüyo vereyim muayeneye girerken tüm kemerleri takılı bırak öyleyken sarıp sarmadığına bakıyorlar ve daha gergin olduğu için güçlü sarıyor.

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri