2003 civic 3000 devirden sonra silkeleme

Aracınız
Civic ES7 2003
2003 civic otomatik vites arabam 3000 devirden sonra silkeleme yapıyor oksijen sensör arızası vardı değişti ısı sensörü arızası vardı değişti sizce başka nereden yapabilir

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Beyine reset atıp benzinde kullanarak test edin.
EGR temizliği hiç yaptınız mı?
Lpg de daha fazla mı yapıyor?
Ateşleme sisteminiz nasıl?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2003
Beyine reset atıp benzinde kullanarak test edin.
EGR temizliği hiç yaptınız mı?
Lpg de daha fazla mı yapıyor?
Ateşleme sisteminiz nasıl?

Egr valfi değişti bujilerde yağlanma vardı temizlendi tekrar takıldı lpg de biraz daha fazla oluyor beyine reset atma nasil oluyor

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Bujiler yağlı ise silkeleme yapar. Usta yağ için bir yorum yaptı mı? Bujileriniz ile kaç km. yaptınız? Buji cinsiniz Platinyum mu? İridyum mu?
> Araç yağ azaltıyor mu? Segmanlar aşınmış olabilir. Usta kompresyon testi önerdi mi?
> Yaptığınız işlemlerden sonra hiç arıza lambanız yandı mı?
> Hondanın orjinal okuyucusu var. Arıza tespit cihazıda diyebilirsiniz. Özel servislerde olur. Obd soketine takılır. Tarama yapıp sıkıntılar bakılır. Ardından reset atılabilir.
> Bu olay çözülesiye kadar benzinde kullanmanızı öneririm. Sonra lpg ayarına bir baktırırsınız.

Aracınız
Civic ES7 2003
> Bujiler yağlı ise silkeleme yapar. Usta yağ için bir yorum yaptı mı? Bujileriniz ile kaç km. yaptınız? Buji cinsiniz Platinyum mu? İridyum mu?
> Araç yağ azaltıyor mu? Segmanlar aşınmış olabilir. Usta kompresyon testi önerdi mi?
> Yaptığınız işlemlerden sonra hiç arıza lambanız yandı mı?
> Hondanın orjinal okuyucusu var. Arıza tespit cihazıda diyebilirsiniz. Özel servislerde olur. Obd soketine takılır. Tarama yapıp sıkıntılar bakılır. Ardından reset atılabilir.
> Bu olay çözülesiye kadar benzinde kullanmanızı öneririm. Sonra lpg ayarına bir baktırırsınız.

>yağı yeni değişti arabayı 6 ay önce aldım 7 bin kilometre yaptım bujilerin ne zaman değiştiğini bilmiyorum
>usta kompresyon demedi krank sensörü olabilir dedi arıza vardı sildi.

Aracınız
>yağı yeni değişti arabayı 6 ay önce aldım 7 bin kilometre yaptım bujilerin ne zaman değiştiğini bilmiyorum
>usta kompresyon demedi krank sensörü olabilir dedi arıza vardı sildi.
Arızayı silmeyle çözmüş olmuyolar. Kodu sorsaydınız keşke. Bujinin yağlanmaması lazım. O ciddi bir sıkıntı ben söyliyim. Ayrıca şu olabilir bu olabilir mantığıyla parçaları kafasına göre değiştirmesin ustanız. Adam gibi arıza tespiti yapın öyle hareket edin sonra parça parası cebinize zarar.

Aracınız
Civic ES7 2003
Arızayı silmeyle çözmüş olmuyolar. Kodu sorsaydınız keşke. Bujinin yağlanmaması lazım. O ciddi bir sıkıntı ben söyliyim. Ayrıca şu olabilir bu olabilir mantığıyla parçaları kafasına göre değiştirmesin ustanız. Adam gibi arıza tespiti yapın öyle hareket edin sonra parça parası cebinize zarar.
kapaktan yağ kaçırıyordu 2 ay önce subap ayarı yaptırdım kapak açılmışken contayıda değiştirdim yağlanma o zamandan kalmış olabilir.

Geri