2005 Vtec 2 triger seti ve motor takozu değişimi sonrası sesli çalışması

Ad Soyad
Onur Bölükbaşı
Aracınız
Civic ES7 2005
Arkadaşlar aracım 140 binde aracımda lpg yoktur bakıma götürdüğümde triger seti ve motor takozunun değişmesi gerektiği söylendi triger seti dayko takıldı motor kulağının hangi marka olduğunu bilmiyorum aracı bırakıp işe gitmek zorunda kaldım tamire bırakmadan önce aracın çalıştığını bile anlamazken şimdi dizel araba gibi çalışıyor takoz yeni ve sert olduğu için zamanla düzelecek bir sorunmu şimdiden teşekkürler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
- Dayco güzel bir markadır. Ustalık olarak triger takarken sente atlaması yaşandı ise motor dengesiz çalışır.
- Motor kulağı ise kalitesiz bir marka kullandılar ise olabilir. Alışma zamanı diye bir şey hiç duymadım.
- Motor hafif kaldırılıp motor kulakları saf dışı bırakılır. Gaza basılır, ses devam ediyor ise triger işçiliğinde problem vardır. Ses kesilir ise motor kulaklarında sıkıntı vardır.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Sağ üst motor kulağının orjinalini geri taktırın. Kaza yapıp kopmadıysa kronik olarak arızalanmayacak Bi kulaktır.

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Maher felan takmamışınızdır umarım. Taiwan harici yan sanayi ürünlerde çok sıkıntı yaşadım bende.4 kulağı birden değiştirdim, aracım sadece rolanti devrinde titriyor ustalar biraz zaman geçsin düzelir dedi ama zannetmiyorum orjinal çıkma bakıyorum bende (sağ üst motor kulağı için)

Ad Soyad
Onur Bölükbaşı
Aracınız
Civic ES7 2005
hangi marka taktılar bilmiyorum hocam 2019 dan beri bende araç çıt ses çıkmazdı aracımda 2. sahibiyim bi kaza yaptım kulak koptu mecbur değiştirmek zorunda kaldım banada biraz zaman geçsin düzelir dediler arkadaşta alışma zamanının olmadığını söyledi ne yapacağımı bilmiyorum işin açıkcası ustamda iyidir yıllardır ona götürürüm

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Sanırım aynı sorunu yaşıyoruz, ben bekleyip göreceğim ama fazla bekleyemem beni rahatsız ediyor bu titreşim. orjinal çıkma motor kulağını bulursamda alacağım değiştireceğim.

Geri