2005 vtec hackback otomatik

Yeni aldığım araç pek piyasada yok temiz olmasına ve km 104 binde olması cezbetti kullanışı çok güzel genişliği de cabası siZce sedanlar mı alsaydım bilemedim çok kafama takılıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Hayirki olsun satilmayan araba gormedim yetrrki bakimli temiz olsun. Kafaniza takmayin sıkılınca satar sedanina gecersiniz

Trigerini daha fabrigasyondu yeni değiştirdim prins LPG taktırdım çok temiz di o bakımdan aldım ama çok güzel severek biniyorum piyasada pek olmayışı korkutuyor sadece

iPhone cihazından

Aracınız
Civic FD6 2008
Yedek parca olayinda sorun yoksa cok guzel bi tipi var ben olsam bi 50 bin km futursuzca biner satarim. Km cok iyi benim 2008 civic 225 bin de

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni aldığım araç pek piyasada yok temiz olmasına ve km 104 binde olması cezbetti kullanışı çok güzel genişliği de cabası siZce sedanlar mı alsaydım bilemedim çok kafama takılıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :)

Aracınız Euro Civic olarak geçen ve arka diz mesafesi normal sedandan çok daha iyi olan kullanışlı bir araç, avrupa'da bildiğim kadarı ile sedanlara göre sizin aracınız daha çok tercih ediliyor.
Açıkçası uygun fiyatlı temizini bulsam bende alırım, çünkü şehiriçinde sedandan daha kullanışlı bir araç.
Aracınızdan geçmişte bir tanıdığımda vardı ve sürüş konforu ve gidişi olarak çok memnundu, sadece otomatik şanzımanı 4 değil 5 ileri olsa daha iyi olurdu diye düşünüyordu.

Geri