2008 Model Civic 1.6 125 hp Elegance Aracı Yazılım ile Yokuş Kalkış (Hill Holder) Aktif Etme

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhaba,

Aracım 2008 model 1.6 Civic full paket. Arkadaşımdan aldığım bilgiye göre bazı arabalarda gizli özellikler varmış ve yazılım ile açtırılabiliyormuş aracın beygiri torku ve yokuş kalkış desteği gibi.

Net bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim. Sorum tam olarak şu. Başlıkta da belirttiğim aracıma yokuş kalkış özelliği eklettirmek istiyorum. Aracımda böyle bir özellik var mı? Şayet var ve aktif ediliyor ise şanzımana veya araca zarar verebilecek bir durum söz konusu olur mu?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

Ülkemizde üretilen Civiclerde bu şekilde beyine müdahale mevcut değil, beyinler bayağı kapalı yapıya sahipler.
Ayrıca yokuş kalkış özelliği normalde de FD6larda mevcut değil diye biliyorum.
Belirttiğiniz müdahaleler genelde VAG grubu araçlarda oluyor.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

Ülkemizde üretilen Civiclerde bu şekilde beyine müdahale mevcut değil, beyinler bayağı kapalı yapıya sahipler.
Ayrıca yokuş kalkış özelliği normalde de FD6larda mevcut değil diye biliyorum.
Belirttiğiniz müdahaleler genelde VAG grubu araçlarda oluyor.
Atmosferik civiclere ecufast yazılım yaptığını söyledi 140 hp oluyormuş, bende2014 dizel hb var yazılım+kn filtre iyi yürüyor

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Atmosferik civiclere ecufast yazılım yaptığını söyledi 140 hp oluyormuş, bende2014 dizel hb var yazılım+kn filtre iyi yürüyor
Turbolu araçlara müdahale etmek kolay. Atmosferik motora bu gücü kim ve nasıl yapıyormuş?
Ecufast sitesinde ben göremedim.
Screenshot_20200626-104314.pngScreenshot_20200626-104336.png

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri