2012 fb7 kasa titreme sorunu

Akt

0
Oncelikle iyi aksamlar.. 2 hafta kadar önce fb7 kasa 2012 model civic aldim araçda ozellikle 1. Vitesde olmak uzerek 2. Ve 3. Viteslerde dusuk devirlerse titreme silkinme var bu durum hem lpg de hemde benzinli kullanimda mevcut. Yasadigim sehir bartında servis sanayi imkanlari kısıtli bi kac ustaya gosterdim buji bobin, bobin kablolari, subap ayari dediler hepsini deistim yaptirdim sonuc yok malesef. Acaba sorun ne olabilir yardimci olursaniz cok sevirim..

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Baskı balata olabilir mi acaba? Düşük devirde hafif titretme olur ozellikle de kalkış anlarinda

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

esaret

0
Oncelikle iyi aksamlar.. 2 hafta kadar önce fb7 kasa 2012 model civic aldim araçda ozellikle 1. Vitesde olmak uzerek 2. Ve 3. Viteslerde dusuk devirlerse titreme silkinme var bu durum hem lpg de hemde benzinli kullanimda mevcut. Yasadigim sehir bartında servis sanayi imkanlari kısıtli bi kac ustaya gosterdim buji bobin, bobin kablolari, subap ayari dediler hepsini deistim yaptirdim sonuc yok malesef. Acaba sorun ne olabilir yardimci olursaniz cok sevirim..

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen ben hiç uğraşmadım. Alıştım ona göre sürüyorum.

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri