2013 Civic Elegance

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba,

İnternette boş boş gezerken eski aracımın satılık ilanı buldum. Benim 72' ye takasta kullandığım (Honda' da kullandım elden satsam mutlaka 3 - 5 daha fazlaya satardım) aracın kilometresi hemen hemen aynı şekilde yazılarak 89 binden ilan verilmiş. Forum kurallarının bu kısmından tam olarak emin olamadığım için galeri adı veya link paylaşmıyorum. Tamam 2. el piyasanın uçup gittiği doğrudur ama yaklaşık 85 bin kilometrede 1' i değişen olmak üzere sağ tarafı tamamen işlem görmüş 2013 model bir bir araç bu fiyatları eder mi ondan da emin olamadım. Aracımın sağ taraf dışında, sattığım güne kadar olan kısmıına kesinlikle kefilim, hatta ciddi anlamda kendimden daha fazla, arabaya baktığımı da söyleyebilirim ama yine de bu fiyatlardan emin olamıyorum. Sizlerin de fikrini almak isterim, piyasalar hakkında açıkçası. Şimdiden ayırdığınız vakte teşekkürler. :)

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2014
Benim arac 100bin eder o zaman :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sahibinden ilanlarındaki ilk fiyatlara takılmayın, hem bayram öncesi olması hemde piyasa faiz indirimleri ile hareketlenmeye başlayacağı bu dönemde absürt fiytlar görmek normaldir.
Aracı bayiye ya da galeriye verdiyseniz 10bin üstünden ilana koyup 5bin kar ile elden çıkarmaya çalışmaları genel satış taktikleri oluyor zaten. Eğer ÖTV indiriminin bitmesi öncesinde takas yaptıysanız üstüne ekstradan bir 5bin daha eklemeleri de doğaldır (y)

Geri