2013 Civic FB7 Hella Intemo Bi-Xenon Mercek Modifiyesi

Sercan

0
Aracınız
@sirua35 Eyvallah Can. Moderatörümüz @Can bi buluşma organize ederse LED karşılaştırması da yapıp çekeriz de moderatör çalışmıyor işte

Son düzenleme:
Aracınız
Sercan Hocam iyi emek vermişsiniz gerçekten ve sonucunu almışsınız. Lakin uzunlar videolarda dahi Gandalfvari bir ışık çıkarıyor ortaya. Arkamdan neyse de karşımdan böyle bir ışık vursa gözüme ne yapacağımı bilemeyebilirdim. Aman dikkat gerçekten olağanüstü güçlü gibi geldi bana.

Aracınız
Hocam mükemmel olmuş elinize sağlık. Size bir kaç sorum olacak aracımda junyan marka led far var kısalar tatminkar olsada uzunlar vasat. Aracım premium olduğu için sıfır alırken serviste cyclone marka xenon kit takılmıştı. Şuan kullandığım led farların ampülünü değiştirerek aynı balast ile bağladık. Aynı hella merceği bu fara taksam aracımın üzerindeki balast ile kullanabilirmiyim.Soğuk sellektörü eski usül yaparım ama kısalar açıkken selektör attığımda aynı performansı elde edebilirmiyim yoksa elegance balastı olması mı lazım.Bahsi geçen farlar.Ekli dosyayı görüntüle 2582

Konu ile doğrudan alakası yok, ama söylemeden edemedim. Far çevresindeki led ışıklara bayıldım. Çok başarılı. Güle güle kullanın.

Geri