2013 civic hb fren balatası

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Herkese merhaba,

2013 civic 1.6 hb i-dtec sahibiyim. Aracıma ön fren balatası alacağım. Hangi markayı tavsiye edersiniz? Ayrıca bizim bu arabaların kasa kodu nedir? İlk kez Honda sahibi oldum, pek bbir bilgim yok, yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Bosch markasına bakabilirsin.Bunun dışında Delphi markası var.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kasa kodu FK2 olarak geçiyor, ülkemize gelen dizellerde FK3 olarakta geçebilir. Şasi numara ilk 3 harfi sonrasın FK şeklinde yazması lazım.
Yan sanayi balata olarak 1. kalite aftermarket olarak TRW, Ferodo, Bosch, Blueprint gibi balata markalarını tercih edebilirsiniz.
Aracı çok sık kullanmıyorsanız servisten orjinal içinde fiyat alabilirsiniz.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Kasa kodu FK2 olarak geçiyor, ülkemize gelen dizellerde FK3 olarakta geçebilir. Şasi numara ilk 3 harfi sonrasın FK şeklinde yazması lazım.
Yan sanayi balata olarak 1. kalite aftermarket olarak TRW, Ferodo, Bosch, Blueprint gibi balata markalarını tercih edebilirsiniz.
Aracı çok sık kullanmıyorsanız servisten orjinal içinde fiyat alabilirsiniz.

Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Evet çok fazla kullanmıyorum. Servisten fiyat alacağım, arada çok fark yoksa tabi ki orijinal parçadan yanayım :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Evet çok fazla kullanmıyorum. Servisten fiyat alacağım, arada çok fark yoksa tabi ki orijinal parçadan yanayım :)
Fiyat farkı fazla olabilir, Sedan grubu için balatalar 200-150 civarında gezerken orjinal 500 tl civarında bir fiyata sahip.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Herkese merhaba,

2013 civic 1.6 hb i-dtec sahibiyim. Aracıma ön fren balatası alacağım. Hangi markayı tavsiye edersiniz? Ayrıca bizim bu arabaların kasa kodu nedir? İlk kez Honda sahibi oldum, pek bbir bilgim yok, yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)
federo-4269
federo-4041 tam uyumlu ön ve arka

Geri