2014 civic executive Cylone sd kart sorunu.

Aracınız
Arkadaşlar daha önce 2012 civic Fb7 elegance vardi, disaridan cylone m.medya taktirmiştim ve sorunsuz kullanmiştim, ev alirken de satmak zorunda kalmiştim.Bu hafta 2014 civic executive alarak tekrar araniza katildim, yalniz şöyle bir sorunum var, yeni arabanin m.medyasinin sd kartina 150 tane filan muzik ile acilis resmi yukleyince, radyonun frekans gecişleri zorlanmaya, sd karta yani navigasyonun igo nunda yuklu oldugu 4 gb lik sd kartta yukledigim muzik parcalari arasindada gecis zor oluyor,(2012 civic elegance taktirdigimda hic boyle bir sorunla karsilasmamistim) m.medya resmen kasti, servisteki elektrikci arkadasa danistim, sd karta yuklememen lazimdi, flash bellekten kullanman lazimdi yeni bir sd kartla navigasyonu ve surumu guncellemen lazim dedi...
Bu konuda çözümü bilen arkadaslar bana yardimci olurlarsa sevinirim.

SM-J730F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@kutad19 Sorunun nedeni cihazın raminin yetersiz gelmesi olabilir.

Aracınız
Hocam pek sanmiyorum, eski arabamda da ayni marka ve model cylone m.medya vardi hiç bir sorun yaşamamiştim, bugun istanbuldaki servisini aradim, o da sd karta müzik yüklenince kartin bozuldugunu yeni lisans alinmasi gerektiginden filan bahsetti ve fiyatada 250 TL +KDV deyince yuh dememek için kendimi zor tuttum, bence bunun kolay bir yolu olmali...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam pek sanmiyorum, eski arabamda da ayni marka ve model cylone m.medya vardi hiç bir sorun yaşamamiştim, bugun istanbuldaki servisini aradim, o da sd karta müzik yüklenince kartin bozuldugunu yeni lisans alinmasi gerektiginden filan bahsetti ve fiyatada 250 TL +KDV deyince yuh dememek için kendimi zor tuttum, bence bunun kolay bir yolu olmali...

Forum içerisinde eski bir sürüm harita vardı sd karta yükleyip deneyebilirsiniz. bildiğim kadarıyla cyclone da sorunsuz kullanılıyordu.

Geri