2014 honda civic hb elagance video klip izleme problemi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cihazın ne desteklediğini çözemedim:D kitapcıgıda kaybettim bulamadım bi daha nettede bulamadım o yüzden sıkıntı var

Hocam en kolayı, videoyu farklı formatlara çevirip usb içerisine atıp cihaza takın, hangisini açarsa o formattan yürürsün :)

pcmy

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Arabaya Video Klip Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım
İlk önce beğendiğiniz video klipleri online video indirme web sayfalarından mp4 hd veya istediğiniz formatta bilgisayarınıza indiriniz.
Google’da ‘ Online Video İndirme ‘ şeklinde arama yaparak video indirme işlemi yapabilirsiniz.
Sonra masaüstü bilgisayarınıza indirdiğiniz videoların arabanızdaki video izleme cihazlarına uygun şekilde convert etmeniz için Movavi Video Converter uygulamasını bilgisayarınıza indirip, kurunuz. Devamı...

http://www.mduman.net/arabaya-video-klip-nasil-yapilir/

Aracınız
Civic FB7 2015
Arabaya Video Klip Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım
İlk önce beğendiğiniz video klipleri online video indirme web sayfalarından mp4 hd veya istediğiniz formatta bilgisayarınıza indiriniz.
Googleda Online Video İndirme şeklinde arama yaparak video indirme işlemi yapabilirsiniz.
Sonra masaüstü bilgisayarınıza indirdiğiniz videoların arabanızdaki video izleme cihazlarına uygun şekilde convert etmeniz için Movavi Video Converter uygulamasını bilgisayarınıza indirip, kurunuz. Devamı...

http://www.mduman.net/arabaya-video-klip-nasil-yapilir/
Hanstar içinde geçerli mi deneyen varmı bende birçok formatı denedim açmadı

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar olay çok basit. Convert etmenize falan da gerek yok. Resimde paylaştım zaten. Direk atın izleyin. Dururken giderken her zaman izleyebilirsiniz. Fb7 kasalarda cyclone için geçerli bu. Yapması çok basit. Resimde görüldüğü gibi siteye gidin. Youtube linkini yapıştırın. Resimde görüldüğü şekilde indir deyin bu kadar. Atın arabaya izleyin Screenshot_20200304_175205_com.tapatalk.civictrcom.jpeg

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri