2014 model araçta statik elektrik

aynısı bende de var arkadaşlar, sıfır aldım aracı aldıgım günden beri arabadan inerken çarpıyor deli gibi. Hayır çarpması dert değil, aküyü bitirmiyordur değilmi bu durum ?

Bende her araçta oluyor. Arkadaşlarımın araçları veya Şirket araçlarına bindiğimde bile oluyor. Araçlardan inerken bazen aklıma geliyor kapıyı kol dirsegimle itleyerek kapatıyorum. Bir ara çıplak ayakla toprakta yürümek gerekecek.

Try the impossible maybe not..

aynısı bende de var arkadaşlar, sıfır aldım aracı aldıgım günden beri arabadan inerken çarpıyor deli gibi. Hayır çarpması dert değil, aküyü bitirmiyordur değilmi bu durum ?
Sıfır araçta da oluyorsa problem bizde

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle ayakkabı :)

Bir tane eva taban ayakkabım var. Ne zaman yün bir takım giysem sürekli çarpıyor beni. Aynı takım başka ayakkabıda sorun yok. :) keşfedene kadar günde 3 - 5 kere çarpılıyordum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Siz böyle diyince biraz geriye yönelik düşündüm ve gerçekten çarpıldığımda ayağımda hep spor ayakkabı var diye hatırlıyorum :)

Çarpılma olayı bizde ailecek bi sorun bakım zamani kaçak var mi yokmu diye baktiracaktim demekki herkesde oluyo normal ozaman

fd6 2008
fb7 2012

2 sene Clio kullandım, araçtan 100 defa indiysem 10 defa carpildim, 3 aydır hondaciyim, rahatlıkla söyleyebilirim ki %90 çarpılıyorum.:D

1.6 ies aracımda da çarpılıyordum şimdiki Fb7'de de çarpılmaya devam. Bazen gerçekten çat sesi geliyor çok canlı :D

Bendede oluyor ama sadece hondamda değil başka arabalarda da oluyor elektirik mi yüklüyüm nedie

EK1 - ES7 - EP2 - FD6

Geri