2014 model fb7 kasa manuel vites honda civic elegans aldım.

saygıdeğer arkadaş bahsettiğim gibi manuel 2014 honda civic aldım ,arabadan çok şükür arabadan memnunum ,konforu olsun herşeyi olsun güzel araba ,ancak bazı değerli akrabalarım değerli dostlarım dediki o paraya hem dizel hem otomatik jetta alırdın dedi ,jetta hem daha konforlu ,hem daha seri ,hemi dizel ,kaportası daha kalın iç malzeme kalitesi daha güzel her yönden avantaj üstüne avantaj ,şimdi sayın arkadaşlar canım o kadar sıkılıyorki ,kendimi inan enayi yerine koydum sanki ,çok üzülüyorum ,napıcağımı bilmiyorum ,normalde yaş tahtaya basmayan adamdım ama ne biliyim canım sıkılıyor ,bu konuda önerilerinizi dinliyorum sayın arkadaşlar?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=536]hakangaya[/MENTION] Hocam öncelikle alınan alınmıştır kafanızı yormayın.
Km düşük dizel 2014 Jetta 80bin TL seviyelerinde muhtemelen siz aracınızı 70bin TL civarı aldınız, yani verdiğiniz paraya karşılık almış olduğunuz seviyede bir dizel jettaya 10 bin lira fazla vermeniz gerekirdi.

Jetta alsaydin burda olmazdin her derde deva bi forumumuz var .... hayırlı olsun alınmış mal kötü olmaz... Güle güle binin... onlar alsın 2014 dizel jettayi... siz honda nin zevkini çıkarın ne yapsanız yakışan bir arabanız var... park edip inip eve gidene kadar dönüp bakıyorsaniz o CİVİC dir... güzel gunlerde kullanin

2014 dream otomatik

saygılı arkadaşlar ben arkadaşlar ben arabama kötü demiyorum ancak jetta her yönden avantaj benim canım ona sıkılıyor ...

jettada aynı bizimkisi gibi kaportası ince olsa ,göğüs kısmı plastik olsa atmosferik motor olsa derimki oda aynı bu tarzdan araba ,hadi dizel jetta 80 bin civarında ,benzinli jetta 70 binlira bizimkiside benzinli ,benim canımı sıkan sebep o

Aracınız
Benzinli jettaya lpg takamazsın hocam. Bu yönden lpgye tam uyumlu motoruyla civic bence daha avantajlı. Jettanın gögüs kısmı plastik değil mi? Civiğin kapı iç döşemeleri jettaya göre çok daha çok daha kaliteli, jettayı detaylı incelerseniz anlarsınız. Bence kafaya takılacak birşey yok. Bu iş zevk meselesi arabanız hoşunuza gidiyorsa bunları kafanıza takmadan binin. Sıkılırsanız satıp ilerde jetta alırsınız.

mnrshn

0
dostum yaşın kaç bilmiyorum ama araba işi biraz zaman işi..40 ın üstündeysen sana bunu soyleyen çok olur..aksi takdırde çok yerınde bir araba aldın emin ol..ben arabamı aldığım zaman kia sportage 2014 en full paketini alabiliyordum fakat yaşıma yakıştıramadım..olaya bu paraya şunu alabilirdim falan diye düşünürsen kendini yersin..piyasada bin çeşit araba var hepsini alabilirdin..jetta kullanma şansım oldu, kimse kusura bakmasın ama hantallığı en büyük eksiği olduğundan bir daha hiç düşünmedim..sana bunu söyleyenlerde varsa jetta koy ikisini yanyana baktıkça rahatlarsın :)

Aracınız
Civic FB7 2012
şef.. jetta çok kaliteli bir araç değil almanya da üretilmiyor.. malzeme kalitesi de çok kaliteli değil sadece torpido üst kısmı yumuşak plastik.. ve sıkıntılı arabalar sürekli sorun çıkarıyor he le dizeli.. araban iyidir elegans modeli ise keyfine bak.. kafa ya takılacak bişey yok.. olmadı satar istediğin arabayı yine alırsın.. civic piyasası olan araba hemen satabilirsin..

birisi kalksın desinki jettanında şöyle dezavantajları var jetta o şekilde fiyatları dengelesin desin,her tarafı artı aynı fiyat olması şaşırtıyor

HknFC7

0
Birisi jetta öyle bi araba birisi honda civic. Tarz meselesi bence honda çok şık ve gösterişli bi araba jetta çok basit bence ve sorunlu bi araç ayrıca civic ler çeyrek altın gibidir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri