2015 civic far yikama calismiyor

Aracınız
Civic FB7 2015
2015 civic fb7 farlari aciyorum far yikama dugmesine basiyorum icerden tik diye bir role sesi geliyor fakat farlari yikamiyor su deposu dolu sorun ne olabilir su deposunun altindaki motormu arizali yoksa soket yerinden cikmis olabilirmi daha once basina gelen varmi??

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
2015 civic fb7 farlari aciyorum far yikama dugmesine basiyorum icerden tik diye bir role sesi geliyor fakat farlari yikamiyor su deposu dolu sorun ne olabilir su deposunun altindaki motormu arizali yoksa soket yerinden cikmis olabilirmi daha once basina gelen varmi??

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim başıma geldi ama ben başınca içerden role sesi gelmiyordu motoru değiştiler.Seninkinde hortumlar tıkanmış olabilir

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2016
Benim başıma geldi ama ben başınca içerden role sesi gelmiyordu motoru değiştiler.Seninkinde hortumlar tıkanmış olabilir

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Volkan merhaba ; aynı sorun benim araba da var,sorunu cözebildin mi neden yapıyormuş, şimdiden teşekkür ederim

Aracınız
Civic FB7 2015
Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri