2015 civic sedan için antifiriz

merhaba arkadaşlar konyada yaşıyorum. aracın antfiriz değiştirecem. Gittiğim usta kırmızı ve full antifiriz kullanırım dedi. su ile karışım yapmıyor. yetkiliye sordum onlarda kırmızı + susuz antifiriz kullanıyor. bu durumun bir çok kişide sorun yaşatığını duydum. aranızda usta var mı? mavi + su mu kullanayım kırmızı + su mu ? ve oranları ne olmalı?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam renkten ziyade içerik önemlidir. Honda servisinde fabrika antifrizi hazır karışım halinde satılır. Uzun ömürlü ve pahalıdır. Sanayide genelde konsantre antifriz satılır. Konsantre antifriz yarı yarıya saf su ile sulandırarak kullanılır. Organik önermiyorum. İnorganik öneririm. -70 olursa su ile -35'e düşer.

Aracınız
Civic FB7 2013
Servisten hazır karışım temin edip onunla değiştirmenizi öneririm. Piyasada silkatsız antifriz bulmak çok zor. Honda araçlarında silkatsız antifriz kullanılması gerekiyor . Doğru ürün kullanılmadığında uzun vadede araç sorun çıkarmaya başlayabiliyor .

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam servisler orjinal antifriz kullanmıyor siz mavi sikatsiz inorganik kaliteli bir antifriz alacaksınız başka bişi yapmanıza gerek yok servise boşuna para vermeyin

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri