2016 ankara buluşmasi?

Bence de uygun eğer kimsenin itirazı yoksa ayın 15 ini buluşma günü olarak kararlaştırıyoruz arkadaşlar. [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] dan da tüm üyelere toplu mesaj atmasını rica ederiz :) gerçi herkese gidecek ama üstüne alınan herkes davetlimizdir. Şimdi geriye bir tek yer olayı kalıyor. Cumaya kadar onu da hallederiz.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen abi Katiliyorum Yer kolay kararlaştıralım mekan ile konusmaya yer ayarlamaya felan giderim ben uygun vakitte

Arkadaşlar tekrar merhaba, içinde bulunduğumuz ayın 15inde bir Ankara buluşması planlıyoruz. Önerileriniz bizim için her zaman önemli ve paylaşıma açığız. Sağolsun @erdoğanbatu da bu konuda yardımcı oluyor. Fikirlerinizle bize daha çok yardımcı olacağınıza inanıyoruz.

@dnzkrt , @onanc , @erdoganbatu, @Somunekmek , @Mskocabay, @fatihaydemir , @byrm , @bye30cukaml , @asemihc , @bzkl , @Karayel06 , @yakupyılmaz , @Asetin , @charger , @wordstoxic , @ersin58 , @serhat12 , @tencere , @msen , @teacher1 , @Gelendostlu , @adigeokan , @khelrun , @keremdeveci @Canulucan @postalper @cagdasi @timothyblue @Atari 800Xl @frekans06 @MehmetCan79 @postalper @Ademk06 @arzemo @berk_yldz @Burak @Bysal @canulucan06 @cursedjan @ewdal @kerem @kyrie @LooPuS @m2hamid @MehmetCan79 @Proctives @risendark @serhat12 @Talha @Yigit Usta @zorooo_06

Son düzenleme:
Abi 15 ine kimsenin itirazı çıkmadığına göre 15 i ok olsun o zaman. Yer olarakta Eymir civarları için kimsenin itirazı yok heralde bir sonuca bağlamadığımız sürece kimse fikrini söylemeyecek yoksa :)

Kimler katılıyor kimler mesajı okudu bi görelim .teit alalım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar tekrar merhaba, içinde bulunduğumuz ayın 15inde bir Ankara buluşması planlıyoruz. Önerileriniz bizim için her zaman önemli ve paylaşıma açığız. Sağolsun @erdoğanbatu da bu konuda yardımcı oluyor. Fikirlerinizle bize daha çok yardımcı olacağınıza inanıyoruz.

[MENTION=3441]dnzkrt[/MENTION] , @onanc , [MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION], [MENTION=3509]Somunekmek[/MENTION] , [MENTION=3414]Mskocabay[/MENTION], [MENTION=3431]fatihaydemir[/MENTION] , [MENTION=3193]byrm[/MENTION] , [MENTION=2959]bye30cukaml[/MENTION] , [MENTION=3361]asemihc[/MENTION] , [MENTION=3330]bzkl[/MENTION] , [MENTION=3100]Karayel06[/MENTION] , [MENTION=3146]yakupyılmaz[/MENTION] , [MENTION=2914]Asetin[/MENTION] , [MENTION=2876]charger[/MENTION] , [MENTION=2844]wordstoxic[/MENTION] , [MENTION=2721]ersin58[/MENTION] , [MENTION=2696]serhat12[/MENTION] , [MENTION=2684]tencere[/MENTION] , [MENTION=2534]msen[/MENTION] , [MENTION=2515]teacher1[/MENTION] , [MENTION=13]Gelendostlu[/MENTION] , [MENTION=28]adigeokan[/MENTION] , [MENTION=139]khelrun[/MENTION] , [MENTION=48]kerem[/MENTION]deveci [MENTION=194]Can[/MENTION]ulucan [MENTION=940]postalper[/MENTION] [MENTION=357]cagdasi[/MENTION] @timothblue @Atari 800Xl [MENTION=223]frekans06[/MENTION] [MENTION=268]MehmetCan79[/MENTION] [MENTION=940]postalper[/MENTION] [MENTION=949]Ademk06[/MENTION] [MENTION=445]arzemo[/MENTION] [MENTION=213]berk_yldz[/MENTION] [MENTION=1987]Burak[/MENTION] [MENTION=318]Bysal[/MENTION] [MENTION=175]canulucan06[/MENTION] [MENTION=1989]cursedjan[/MENTION] [MENTION=50]ewdal[/MENTION] [MENTION=48]kerem[/MENTION] [MENTION=1683]kyrie[/MENTION] [MENTION=1562]LooPuS[/MENTION] [MENTION=326]m2hamid[/MENTION] [MENTION=268]MehmetCan79[/MENTION] [MENTION=217]Proctives[/MENTION] [MENTION=127]risendark[/MENTION] [MENTION=2696]serhat12[/MENTION] [MENTION=1732]Talha[/MENTION] [MENTION=188]Yigit Usta[/MENTION] [MENTION=426]zorooo_06[/MENTION]
Mesajı okuyanlardan +1 alalım o zaman

Evet defalarca Eymir mi Mogan mi diye sorduk cevap alamadık :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben çiftliği severim eymire girip çıkmak genelde dert oluyor :) ben geleceğim :)

Ben çiftliği severim eymire girip çıkmak genelde dert oluyor :) ben geleceğim :)
Eymirden kastımız girişindeki cafe lerde. Mesela atıyorum park Eymir doğa. Swarmda veya foursquarda fotoğrafları var. Çiftlik de bir alternatif. Veya pera avm nin çatı otomobil parkı. Vs vs

Geri