2016 Civic Detaylı Resimler

Aracınız
dogrudur bi kaç güncelleme geldi fakat ben bu yorumu ilk piyasaya çıkış tarihinde yazmışdım üstünden nerdeyse 3,5 ay gibi bi süre gecmiş ama halen arızalar devam ediyor 10.nesil 2016 civic ilk araba oldugu için böyle sorunlar normal karşılanıyor 9.nesil civic de yani 2012 modelde oldugu gibi aynen diger yıllarda çıkacak arabalar yani 2017 ve 2018 daha özenle yapılmış olucaklardır.

lansman fiyatı daha uygun oluyor ilk çıkınca ama problem çıkaracaksa, durmadan servise gideceksek almak da mantık işi değil..zaten servise gidince kullanıcı hatası diyolar herşeye..ama çözmeleri lazım böyle ufak tefek sorunları..1 yıl olacak bizde çıkmasına kadar..belki sorunları çözülmişi bi araç gelir

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2014
lansman fiyatı daha uygun oluyor ilk çıkınca ama problem çıkaracaksa, durmadan servise gideceksek almak da mantık işi değil..zaten servise gidince kullanıcı hatası diyolar herşeye..ama çözmeleri lazım böyle ufak tefek sorunları..1 yıl olacak bizde çıkmasına kadar..belki sorunları çözülmişi bi araç gelir

haziran gibi filan touring model araçtan bende alacagım aldıktan sonra olan sorunları daha detaylı açıklayıcı bir şekilde bir konuda anlatacagım yalnız gördügüm kadarıyla asya ve avrupa model civic lerde yine bazı özellikler olmayacak sanırım örnegin şerit takip sistemi kaza uyarı sistemi ve araç takip sistemi gibi iç ve dış kısımları aynı gibi tabi tam anlamıyla aynı degildir yine bazı parçaları degiştireceklerdir.

Aracınız
Fabrikadan Alma İşi Önceden Çalışanlara İndirimle Veriyorlardı Bunu Suistimal Edince Kaldırdılar

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
haziran gibi filan touring model araçtan bende alacagım aldıktan sonra olan sorunları daha detaylı açıklayıcı bir şekilde bir konuda anlatacagım yalnız gördügüm kadarıyla asya ve avrupa model civic lerde yine bazı özellikler olmayacak sanırım örnegin şerit takip sistemi kaza uyarı sistemi ve araç takip sistemi gibi iç ve dış kısımları aynı gibi tabi tam anlamıyla aynı degildir yine bazı parçaları degiştireceklerdir.

o özellikleri de sunmayacaklarsa hiç getirmesinler..yalunmuş tavuk getircekler heralde buraya..ne kaldı ki..yıl olmuş 2016...arka tampon altındaki reflektörleri koymasınlar bir de vites ve vites kutusunun olduğu bölge daha modern güzel yapsınlar gerisine dokunmasınlar..bi çıksın bakalım fiyatı ne olacak hangi donanımlar olmayacak ona göre değerlendirecem..benim fb7 yi birader almak istiyor.nasip olursa ona satacam..fiyat çok abartı olmazsa touring modelini almayı düşünüyorum açıkcası ancak diğer markaları da değerlendirecem.
haziranda güzel detaylı bi inceleme bekliyoruz..hayırlı olsun şimdiden...

yau

0
Fiat Egea HB'e adaptif hiz sabitleyici ve çarpışma önleme sistemi koyuyorsa Honda da koyuversin bir zahmet yada bu touring modelini yeni Astra HB gibi yapsin sedandan farkli bir tasarimi filan var diye söylüyorum.

Şu özelliklerin olmasını isterdim, arabalarda fark yaratıyor.

Çift taraflı klima, katlanır aynalar ve karartmalı dikiz aynası, soğutmalı torpido, bel destek ayarı, hafızalı elektrikli koltuk, koltuk soğutma, 4 cam tam otomatik, kol dayama arkası havalandırma ve 12 volt çıkış, bagajda 12 volt çıkış, led farlar, amortisörlü bagaj kapağı.

Acaba hangisi ya da hangileri olacak yeni kasada merak ediyorum.

Aracınız
Civic FB7 2014
o özellikleri de sunmayacaklarsa hiç getirmesinler..yalunmuş tavuk getircekler heralde buraya..ne kaldı ki..yıl olmuş 2016...arka tampon altındaki reflektörleri koymasınlar bir de vites ve vites kutusunun olduğu bölge daha modern güzel yapsınlar gerisine dokunmasınlar..bi çıksın bakalım fiyatı ne olacak hangi donanımlar olmayacak ona göre değerlendirecem..benim fb7 yi birader almak istiyor.nasip olursa ona satacam..fiyat çok abartı olmazsa touring modelini almayı düşünüyorum açıkcası ancak diğer markaları da değerlendirecem.
haziranda güzel detaylı bi inceleme bekliyoruz..hayırlı olsun şimdiden...

Sanırım gelecek yıla kalıcak arabayı almak 2017'ye çünkü bu 2016 ilk yeni nesil kasa oldugu için 2012 de oldugu gibi sorunlar ve çok arıza çıkarıyor sizede tavsiyem ilk çıkıcak modeli almamanız yönündedir.

Aracınız
Civic FB7 2014
Şu özelliklerin olmasını isterdim, arabalarda fark yaratıyor.

Çift taraflı klima, katlanır aynalar ve karartmalı dikiz aynası, soğutmalı torpido, bel destek ayarı, hafızalı elektrikli koltuk, koltuk soğutma, 4 cam tam otomatik, kol dayama arkası havalandırma ve 12 volt çıkış, bagajda 12 volt çıkış, led farlar, amortisörlü bagaj kapağı.

Acaba hangisi ya da hangileri olacak yeni kasada merak ediyorum.

high en yüksek model olan touring araçda bu saydıgnız bi kac özellik var burda örnek olarak karartmalı dikiz aynası,4 cam tam otomatik led farlar bagajda amortisörlü olabilir ondan pek emin degilim tabi.

Pek bir umudum yok ama yarısındam fazlası gelde fena olmaz. Ayrıca katılıyorum ilk senenin arabasında kronik sorunlar çıkabilir ikinci senesinde almak lazım yeni kasayı.

Geri