2016 civic fb7 piyasa değeri nedir

Aracınız
Malum dizel satışlarının 2021 de biteceği için dizelde kampanya yapılıyor olabilir mi?
Toyota şuan resmen dizel üretimini bitirdi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Size yalan soyluyorsunuz demiyorum sakin.yanlis anlamayin benim sitemim satis politikasina ...

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Size yalan soyluyorsunuz demiyorum sakin.yanlis anlamayin benim sitemim satis politikasina ...

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Üstadım önce bi kaç bayiden fiyat aldım baktım fark var dedim acaba başka illere sorsam.mı internet üzerinden tl bilgilrind ulaşıp sora sora bir haftalık çalışma sonucu Diyarbakır Kardelen en uygun fiyatı verdi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Liste fiyatlari ile belirttiginiz fiyatlar arasinda ucurum var resmen ... Gercekten ne yapmak istediklerini cozemedim.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Üstadım önce bi kaç bayiden fiyat aldım baktım fark var dedim acaba başka illere sorsam.mı internet üzerinden tl bilgilrind ulaşıp sora sora bir haftalık çalışma sonucu Diyarbakır Kardelen en uygun fiyatı verdi

Kime ne kadar a tutururlarsa bayilerin anlayışı bu iki defa sıfır araç aldım her ikisinde de bunu yaşadım ilk sıfır aracım hyundai i30 du onda da bayiler arası çok fark oldu bunda da

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Liste fiyatlari ile belirttiginiz fiyatlar arasinda ucurum var resmen ... Gercekten ne yapmak istediklerini cozemedim.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Avrupa'da dizel model satışları ciddi düştü, belki avrupa stoklarında kalan araçları Türkiye'ye özel indirimlerle yollayarak ellerindeki dizelleri tüketmeye çalışıyorlar olabilirler.
Yada araçta gizli boya-kusur tarzı bir durum olabilir :unsure:
Açıkçası piyasanın altına satılan ürünlerde gerçekten güvendiğim ve bildiğim bir yer değilse bende hep soru işareti oluşturur :unsure:

Avrupa'da dizel model satışları ciddi düştü, belki avrupa stoklarında kalan araçları Türkiye'ye özel indirimlerle yollayarak ellerindeki dizelleri tüketmeye çalışıyorlar olabilirler.
Yada araçta gizli boya-kusur tarzı bir durum olabilir :unsure:
Açıkçası piyasanın altına satılan ürünlerde gerçekten güvendiğim ve bildiğim bir yer değilse bende hep soru işareti oluşturur :unsure:

Üstadım herhangi bi sıkıntı yok ama emin olun Doğuda cıvıc piyasa olarak pek tutulmayan bir araç Doğu bayileri aylık satışlarını tutturmak için baya indirime yanaşiyorlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben olsam dizel almazdım. Birinci sebep dizel artık bitiyor. Çoğu firma 2 3 seneye dizel motoru tarihe gömecek. ikincisi ise honda dizelde çok can sıkan dizel partikül filtresi sorunu var bu konuyu bir araştırın derim.

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Geri