Bizim araçlar bu kadar sattı ise bu da satar hiç birşey olmaz.

Ben tipinin kötü değil tam tersine çok beğenileceğini düşünüyorum :eek:k:

ön tamponun yerden yüksekliğini artırsalar bari, ufacık yerlerde sürtüyor arkadaş ya. arka farlar volvoya benzemiş. ön tarafı spesifik yine. konsepttekinin tamamen aynı olaydı ön taraf, süper olurdu. bi de ön arka farların sislerin led olması lazım artık.

Merhaba arkadaşlar,
Geçtiğimiz hafta aracımı servise götürdüm. Servisten ustadan aldığım bilgiye göre 2017'de honda Civic sedanlarda da dizel otomatik seçeneği sunulacakmış bizlere. Servis elemanları bu konuda teknik alt yapı eğitimlerine başlamışlar.

Passport cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar,
Geçtiğimiz hafta aracımı servise götürdüm. Servisten ustadan aldığım bilgiye göre 2017'de honda Civic sedanlarda da dizel otomatik seçeneği sunulacakmış bizlere. Servis elemanları bu konuda teknik alt yapı eğitimlerine başlamışlar.

2016'da çıkmayacak mı sedan dizel

2016'da çıkmayacak mı sedan dizel
Elemanın dediği 2017. Zaten honda 5 senede bir kasa yenilediği düşünecek olursa 2012'de yenilediği düşünülürse 2017 daha mantıklı görünüyor.

Elemanın dediği 2017. Zaten honda 5 senede bir kasa yenilediği düşünecek olursa 2012'de yenilediği düşünülürse 2017 daha mantıklı görünüyor.

birçok sitede honda tr'nin 2016da sedana 1.6 dizel motoru konmasını istediğini ve çalışmalara başlandığı yazıyordu

Keşke Honda fabrikada görevli birinden motor seçeneklerini erkenden alabilsek :( yanlız mevcut Honda civic hb nin full donanımı pazarlıkla zar zor 75e alınıyorsa bu aracın dizel otomatiği ciddi yüksek fiyatlarda olabilir :(

Geri