Civic FC5 2016 fc5 satip 2020 fc5 almak

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar,

Birkac kiside denk geldim. Sizce ne kadar mantikli? Elegance pakette yaklaşık 30 bin tlye araci sıfırlamış oluyorum. Değer mi sizce? 2016 elegance hata boya yok servis bakimli kilometre 60k da.

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ödeme gücü , aradaki fark ve TL üzerinden borçlanarak birikim yapma karar vermenizde etkili olacaktır.Boyle bir değişim size ne sunar;
eğer eco elegance alırsanız ,her daim aranan , pazarı olan size normal şartlarda zarar ettirmeyecek bir araca yatırım yapmış ,
daha donanımlı bir araca geçmiş,
aracınızı 4 yaş küçültüp ,sıfır km yapmış olacaksınız.
Aracinizin değeri ne kadar bilmiyorum ama eğer 30 bin lira ile geçebiliyorsanız ,sıfır faizle de rahatlıkla ödeyebiliyorsanız ,ticaretiniz sizi zarara uğratmayacaktır.Çünkü 3 yıl sonra satarken kesinlikle aradaki fark 30 binin altında olmaz.Ben 2018 i (19.000 km de )verip maksimum 20 bin ile geçmek için aracımı ilana koydum.Tabi değişim için benim adıma kilit nokta sıfır faiz ile TL üzerinden borçlanma.

Aracınız
Civic FC5 2016
Ödeme gücü , aradaki fark ve TL üzerinden borçlanarak birikim yapma karar vermenizde etkili olacaktır.Boyle bir değişim size ne sunar;
eğer eco elegance alırsanız ,her daim aranan , pazarı olan size normal şartlarda zarar ettirmeyecek bir araca yatırım yapmış ,
daha donanımlı bir araca geçmiş,
aracınızı 4 yaş küçültüp ,sıfır km yapmış olacaksınız.
Aracinizin değeri ne kadar bilmiyorum ama eğer 30 bin lira ile geçebiliyorsanız ,sıfır faizle de rahatlıkla ödeyebiliyorsanız ,ticaretiniz sizi zarara uğratmayacaktır.Çünkü 3 yıl sonra satarken kesinlikle aradaki fark 30 binin altında olmaz.Ben 2018 i (19.000 km de )verip maksimum 20 bin ile geçmek için aracımı ilana koydum.Tabi değişim için benim adıma kilit nokta sıfır faiz ile TL üzerinden borçlanma.
Malum sitede 145-150 civarlarina koymuslar ilana. 145 desek 175 e de mal etsem diye 30k çıkartıyorum. Planim ihtiyaç kredisinden kendimi kasmadan odemek. Satinalma esnasinda olabildigince pesin odeme ile indirim almak. Yoksa kaskoyu da bizden yapacaksin falan derken sifir faizin bir manasi kalmiyor bence. (Hesaplamadim ama bir de bu acidan bakmak lazim.) Tabi tekrardan 1. Dilim vergiye girmek de bonus olacak :)

Aracınız
Merhabalar,

Birkac kiside denk geldim. Sizce ne kadar mantikli? Elegance pakette yaklaşık 30 bin tlye araci sıfırlamış oluyorum. Değer mi sizce? 2016 elegance hata boya yok servis bakimli kilometre 60k da.

Aracınızda hem hata boya yok hem km düşük bence hiç gerek yok paket olarak premium olsaydı belki olabilirdi ama borç yapmayın derim kendinize

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynı kasa araç olduğu için bana çok anlamlı gelmiyor. Şu an bindiğiniz aracın size maliyeti 90 100 arasıydı şimdi 170 bini aynı arabaya yatırmak için ciddi değişimler olmalı mesela kasa değişmeli falan insan bakınca yeni bir yüz görmeli. O kadar para verdim ama araba aynı araba.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Malum sitede 145-150 civarlarina koymuslar ilana. 145 desek 175 e de mal etsem diye 30k çıkartıyorum. Planim ihtiyaç kredisinden kendimi kasmadan odemek. Satinalma esnasinda olabildigince pesin odeme ile indirim almak. Yoksa kaskoyu da bizden yapacaksin falan derken sifir faizin bir manasi kalmiyor bence. (Hesaplamadim ama bir de bu acidan bakmak lazim.) Tabi tekrardan 1. Dilim vergiye girmek de bonus olacak :)

Bayinin kasko sigortaya verdiği miktar ile devamlı yaptırdığım sigortacım aynı fiyatı vermişti, sonraki yıl yine en iyi fiyatı bayi vermişti bana yine bayiden yaptırdım.Parksaş ,Honda Park ın acentesi.Bilginize...

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Bir arkadaşım 2 senede bir arabayı sıfırlıyor. Bu şekilde hem arabam eskimiyor, hem de yatırım yaparak para biriktirmiş oluyorum diyordu. Kendine göre hesap yapmış.

Skoda'dan başka araç kullanmıyor. Sıfır Octavia alıyor, 2 yıl kullanıyor. 20bin km olmadan aynı bayiye gidiyor. 2.el aracı bırakıp, sıfırını alıp çıkıyor. Her 2 senede bir aynı işlemi tekrarlıyor.

Şahsi görüşüm. Elinizde 30bin TL nakit varsa mantıklı değil, elinizde nakit yok ama sıfır faizle taksit taksit ödeyecekseniz mantıklı.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri