2017 Civic kontak açınca gelen ses

Led far varsa sonradan takilan onun fan sesi olabilir mi aracı calistirinca motor sesinde o sesi duyamiyo olabilirsiniz

fd6 2008
fb7 2012

EK7

Aracınız
Civic FC5 2019
Hangi sesten bahsettigini anladim. 2019 aracimda da senin soyledigin sekilde yarim kontakta geliyor. Hic sorun yapmadim. Cunku olagan oldugunu dusunuyorum. Baska araclarda da rast geldim. O yuzden kimseye danismadim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hangi sesten bahsettigini anladim. 2019 aracimda da senin soyledigin sekilde yarim kontakta geliyor. Hic sorun yapmadim. Cunku olagan oldugunu dusunuyorum. Baska araclarda da rast geldim. O yuzden kimseye danismadim.

Hocam süpersin. Rahatladım. Rutinse sürüp keyfini çıkarayim. Çok teşekkürler

EK7

Aracınız
Civic FC5 2019
Hiç canını sıkacak bir şey yok hocam ilk duyduğumda kulak vermiştim. Hatta ne zaman kesilecek diye bekledim bi kere ama kesilmemişti çalıştırınca herhangi bir ses yapmadığı ve başka bir uyarı/hata/arıza algılamadığım için hiç gerek duymadım. İyi günlerde bin hayırlı olsun.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hiç canını sıkacak bir şey yok hocam ilk duyduğumda kulak vermiştim. Hatta ne zaman kesilecek diye bekledim bi kere ama kesilmemişti çalıştırınca herhangi bir ses yapmadığı ve başka bir uyarı/hata/arıza algılamadığım için hiç gerek duymadım. İyi günlerde bin hayırlı olsun.

Çok teşekkürler hocam. Sizde sağlıcakla iyi günlerde kullanın. İlk defa böyle lüks bir arabamız oldu keyfini alamamıştım. Kandirilip sorunlu araç mi satıldı diye :) tuv turkun d expertinde experden de geçirmiştim. Bundan sonra Honda da sesleri ikaz ışığı ile desteklenmedigi sürece takmayacagim kafaya

Geri