2017 civic rs ve civic hb lerde kendine kendine kararan dikiz aynası yok mu?

merhaba,
soru başlıkta mevcut honda severler bilirler dedim, istesek bile aksesuar olarak alınamıyormuş kendi kendine kararan dikiz aynası.

doğru mudur?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
merhaba,
soru başlıkta mevcut honda severler bilirler dedim, istesek bile aksesuar olarak alınamıyormuş kendi kendine kararan dikiz aynası.

doğru mudur?

orjinal yerine Aliexpressten kendiniz alıp yapabilirsiniz bir önceki kasaya yapan arkadaşlar var forumda konusuda var çok uygun rakamlara hallediliyor

çok saçma olmuş. aksesuar olarak bile alamıyorsunuz. neden ki honda?

Aracınız
Rs kullanıcısiyim. Standart olarak Yok. Ben istedim serviste taktılar. 400₺. Dışarda 150₺ ye bulunabilir. Servisler de takıyor yanı.

ha güzelmiş o zaman. orijinal aksesuar olarak mı taktırdınız peki, ben sorduğumda honda da öyle bir önerilen orijinal aksesuar bulunmadığını söylemişlerdi.

Aracınız
Hayır orjinalini Honda uretimi bir ürün degil. Daha önce kullanmamıştım ama açıkcası biraz gec kararıyor gibi geldi bana. Arkadan ışık vuruyor gözler gidiyor 5-6 saniye sonra kararmaya başlıyor. Cok da elzem bir ürün degil.

Hayır orjinalini Honda uretimi bir ürün degil. Daha önce kullanmamıştım ama açıkcası biraz gec kararıyor gibi geldi bana. Arkadan ışık vuruyor gözler gidiyor 5-6 saniye sonra kararmaya başlıyor. Cok da elzem bir ürün degil.

mevcuttaki volvo c30 da var hoş bir detay. ayrıca bütün s60 premium için ön talep oluşturduk proforma aldım banka ile görüşmek için ancak şu an yeniden inceliyorum. “premium” donanımda da bu kendi kendine kararan dikiz aynası yok yazıyor! (bir üst paket olan advance donanımda varmış)

acaba 2018! subaru xv (en dolusuna) ye mi baksam bir de diye aklıma takıldı şimdi.

Geri