2017 eco elegance tüm ikaz ışıkları yandı

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar aracı çalıştırıp 1km ilerideki petrolden lpg aldım petrolden çıktıktan hemen sonra esp motor arıza ve el freni ışığı yanmaya başladı araç d konumda olmasına rağmen n göstererek yanıp sönmeye başladı stop edip tekrar çalıştırdım sadece motor arıza lambası yandı biraz ilerleyince yine tüm ışıklar yanmaya başladı daha önce başına gelenler bilgi verirse sevinirim

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçen ay başıma geldi. Lpg enjektörlerinden biri tıkanmıştı. 2 nolu enjektör. Servis garantiden değişti. Kronik olarak 2 nolu enjektörde bu durum yaşanıyormuş. Bütün arıza ışıklarını yakması sizi korkutmasın, küçük bir şey de olsa hepsini yakıyor. Sizin durumda lpg enjektörü ya da başka bir şey olabilir ama büyük bir sorun olacağını sanmıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Geçen ay başıma geldi. Lpg enjektörlerinden biri tıkanmıştı. 2 nolu enjektör. Servis garantiden değişti. Kronik olarak 2 nolu enjektörde bu durum yaşanıyormuş. Bütün arıza ışıklarını yakması sizi korkutmasın, küçük bir şey de olsa hepsini yakıyor. Sizin durumda lpg enjektörü ya da başka bir şey olabilir ama büyük bir sorun olacağını sanmıyorum.
Teşekkür ediyorum

Ad Soyad
İbrahim Dağtekin
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba benim de tüm arıza ışıkları yanmıştı.Sonra kendiliğinden düzeldi bir kaç defa. Arka lastik patlamıştı çıkarmadan tamir etmişlerdi. Sonrasında olmuştu. Sizinki lpg kaynaklı görünüyor. Geçmiş olsun.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba benim de tüm arıza ışıkları yanmıştı.Sonra kendiliğinden düzeldi bir kaç defa. Arka lastik patlamıştı çıkarmadan tamir etmişlerdi. Sonrasında olmuştu. Sizinki lpg kaynaklı görünüyor. Geçmiş olsun.
Teşekkür ediyorum lastik basınç sensörüm uyarı veriyordu onu da kontrol ettireceğim

Geri