2017 elegance civic acil yardım

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar selamlar. 2017 model elegance lpgli, sunrooflu model aracım var. fakat şaşe veya plakadan aracın hasarını sorgulattığımda gelen mesajda "honda civic sedan rs 1.5 ov" şeklinde geliyor. neden elegance demiyor da rs görünüyor?

Aracınız
Civic FC5 2020
arkadaşlar selamlar. 2017 model elegance lpgli, sunrooflu model aracım var. fakat şaşe veya plakadan aracın hasarını sorgulattığımda gelen mesajda "honda civic sedan rs 1.5 ov" şeklinde geliyor. neden elegance demiyor da rs görünüyor?

Senden önce sigortaladan kişi yani araba ilk alınırken sigortada adı böyle işletilmiş.

Zamanında aurisi advance skypack aracımda active skypack olarak görünüyordu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence aracın kaydını yapan tescil personeli yada bayinin hatalı bildirmesi veya girişi kaynaklı. Sigortacınıza bu durumu bir sorun bence.
Bir arkadaşımında ruhsatta yolcu sayısı 5 yerine 4 girildiği için muayeneden geçememişti ve ruhsatı değiştirmek durumunda kalmıştı, sizin ruhsatta ne yazıyor?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
şaşeden sorgulattığımda da rs 1.5 geçiyor araç. ama ruhsatta honda civic sedan fc yazıyor. elegance de yazmıyor ruhsatta :/
Bence sigortacınıza bu durumu sorun mutlaka çünkü tramer verilerini sigorta merkezinden alır, sigorta sistemine yanlış kaydedilmişse herhangi bir hasar durumunda başınız ağrıyabilir.

Aracınız
Civic FC5 2017
çok teşekkür ederim. nasıl korktum var ya. aracın şaşesi mi değişmiş, plakası mı değişmiş, bana eleganca diye rs mi sattılar diye aklım çıktı =) honda'nın da yabancısıyım. ilk honda aracım. anlamıyorum da çok fc nedir rs nedir diye. sanırım sadece yazım hatası anlaşılan. içim rahatladı=)

Aracınız
Civic FC5 2017
değerli dostlar. durumu öğrendim. olur da başına gelen arkadaş olursa diye bilgi vereyim de ileride benim gibi panik olmasın: sigortacımla görüştüm. araç ilk alındığında trafik poliçesi girişinde yanlış yazılmış. ben şimdi poliçeni yeniliyorum normali görünür her yerde dedi. sıkıntılı bir durum yok yani :)

Geri