2018 cıvıc dizel otomatik ses sorunu

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım cıvıc dizel otomatik aracımda yüksek devirde direksiyon kutusunda plastik aksamdan cızırtı gibi bir ses geliyor. Ayrıca multimedyada ses bazen kendiliğinden sonuma kadar azalıyor ya da artıyor. Bu problemlerle karşılaşan ya da cozum önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Civic-09 Gelen sesin trim sesi olma olasılığı daha yüksek gibi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aynen bence de trim sesi ama yeni araçta olması anormal değil mi sizce de

Genelde oluyor, yeni üretimde geliştirme yapılmadı ise eski üretim araçların bir çoğunda iç direk plastik parçalarında ses sorunu vardı.

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
benimde dizel otomatik elegance var eylül 26 da aldım öyle bir ses bende yok multimedya benimde ses kendiliğinden açılıyordu usb şarkı çalıyor ama görüntü radyodaydı servise gittim güncelleme yapıldı düzeldi şimdi normal ama bende ses açmaya sürekli basılı tutmuyorum yani bende dikkat ediyorum biraz

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam ekran bazen temiz olmuyor ondan olabilir yada sesi açıp kapatırken sürükleme işlemi yapıyorsanız onu birden algılayıp sesi tam açıp kapatıyor kötü bir durum gerçekten özellikle açınca.
Yüksek devirde benzinlide de çıkıyor o ses maalesef.

Aracınız
Civic FB7 2012
Direksiyon kutusu altından gelen sesi servise söyledim hallettiler. Havalandırmanın bi clipsi yerinden çıkmış dediler. Ya da fabrikadan çıkarsan montaj iyi yapılmamış olabilir. Bi sıkıntı kalmadı yani

Geri