2018 cıvıc dizel otomatik ses sorunu

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım cıvıc dizel otomatik aracımda yüksek devirde direksiyon kutusunda plastik aksamdan cızırtı gibi bir ses geliyor. Ayrıca multimedyada ses bazen kendiliğinden sonuma kadar azalıyor ya da artıyor. Bu problemlerle karşılaşan ya da cozum önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım cıvıc dizel otomatik aracımda yüksek devirde direksiyon kutusunda plastik aksamdan cızırtı gibi bir ses geliyor. Ayrıca multimedyada ses bazen kendiliğinden sonuma kadar azalıyor ya da artıyor. Bu problemlerle karşılaşan ya da cozum önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Multimedia daki sesin açma yada kısmada takılması benim de başıma geldi.siz bir çözüm bulabildiniz mi?

Aracınız
Civic FC5 2018
Müsait olduğumda götüreceğim henüz güncelleme yaptırmadım

Arkadaşlar bende aynı araçtan ve sistemden var aynı sorunla gittim güncelleme yapalım geçer dediler serviste yapıldı çıktığımda ses bir yana radyo frekansları bile kendiliğinden değişmeye başladı tekrar servise başvurdum yeni güncelleme bekliyeceğiz dediler yapacak bir şey yok dediler Honda türkiyeye başvurdum en yakın servisten randevu verdiler söküp fabrikaya gönderdiler 10 gün kadar sonra geldi takıldı 3 gündür bir problem yok sanırım yenisi ile değiştirmişler ekran koruyucu yoktu gelince ekran koruyucu vardı

Geri